Basketbol
Giriş Tarihi : 11-10-2019 12:12   Güncelleme : 11-10-2019 12:12

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda heyecan çeşitlik kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Basketbol Süper Ligi

12 Ekim Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-Afyon Belediyespor (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

15.15 Gaziantep Basketbol-TOFAŞ (Şahinbey)

17.30 Galatasaray-Beşiktaş (Sinan Erdem)

20.00 Türk Telekom-Fenerbahçe Beko (Ankara)

13 Ekim Pazar:

13.00 Büyükçekmece Basketbol-OGM Ormanspor (Gazanfer Bilge)

15.15 Bursaspor-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)

17.30 Bandırma-Anadolu Efes (Banvit Kara Ali Acar)

20.00 İTÜ Basket-Darüşşafaka (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)




Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

12 Ekim Cumartesi

14.00 Samsun Canik Belediyespor-Adana Basketbol (Mustafa Dağıstanlı)

15.15 Fenerbahçe-Beşiktaş (Metro Enerji)

16.00 BOTAŞ-OGM Ormanspor (Ankara DSİ Etlik)

17.00 İzmit Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare (Kocaeli Atatürk)

17.30 GÇukurova Basketbol-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Servet Tazegül)

13 Ekim Pazar:

15.15 Galatasaray-Çankaya Üniversitesi (Ahmet Cömert)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

11 Ekim Cuma

16.30 Anadolu Basket-Fethiye Belediyespor (TOBB ETÜ)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Yalovaspor (Kalıcı Konutlar Merkez)

12 Ekim Cumartesi

14.30 Final Gençlik-Mamak Belediyespor (Bursa Atatürk)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bornova Belediyespor (Muradiye)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Kurtdereli)

16.00 Konyaspor-Gemlik Basketbol (Selçuklu Belediyesi)

16.00 Petkimspor-Akhisar Belediyespor (ENKA)

17.00 Samsunspor-Merkezefendi Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

11 Ekim Cuma

18.00 Urla Belediyespor-Fenerbahçe Gelişim (12 Eylül)

12 Ekim Cumartesi

14.00 İstanbul Üniversitesi-Mardin Büyükşehir Başak (Prof. Dr. Turgay Atasü)

14.00 Bursa Büyükşehir-Edremit Belediyesi Gürespor (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

14.00 Antalya 07 Basketbol-Emlak Konut (Antalya)

15.00 Yalova VİP-Bayraklı Belediyespor (90. Yıl)

17.00 1881 Düzce Belediyespor-BOTAŞ Gelişim (Kalıcı Konutlar Merkez)




13 Ekim Pazar:

14.00 Mersin Üniversitesi-Sakarya Yükseliş (Mersin Üniversitesi)

17.00 Bosna 34-Nesibe Aydın (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)