Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 267 kez okundu.

Basketbolda heyecan çeşitlik kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Basketbol Süper Ligi

12 Ekim Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-Afyon Belediyespor (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

15.15 Gaziantep Basketbol-TOFAŞ (Şahinbey)

17.30 Galatasaray-Beşiktaş (Sinan Erdem)

20.00 Türk Telekom-Fenerbahçe Beko (Ankara)

13 Ekim Pazar:

13.00 Büyükçekmece Basketbol-OGM Ormanspor (Gazanfer Bilge)

15.15 Bursaspor-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)

17.30 Bandırma-Anadolu Efes (Banvit Kara Ali Acar)

20.00 İTÜ Basket-Darüşşafaka (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)




Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

12 Ekim Cumartesi

14.00 Samsun Canik Belediyespor-Adana Basketbol (Mustafa Dağıstanlı)

15.15 Fenerbahçe-Beşiktaş (Metro Enerji)

16.00 BOTAŞ-OGM Ormanspor (Ankara DSİ Etlik)

17.00 İzmit Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare (Kocaeli Atatürk)

17.30 GÇukurova Basketbol-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Servet Tazegül)

13 Ekim Pazar:

15.15 Galatasaray-Çankaya Üniversitesi (Ahmet Cömert)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

11 Ekim Cuma

16.30 Anadolu Basket-Fethiye Belediyespor (TOBB ETÜ)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Yalovaspor (Kalıcı Konutlar Merkez)

12 Ekim Cumartesi

14.30 Final Gençlik-Mamak Belediyespor (Bursa Atatürk)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bornova Belediyespor (Muradiye)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Kurtdereli)

16.00 Konyaspor-Gemlik Basketbol (Selçuklu Belediyesi)

16.00 Petkimspor-Akhisar Belediyespor (ENKA)

17.00 Samsunspor-Merkezefendi Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

11 Ekim Cuma

18.00 Urla Belediyespor-Fenerbahçe Gelişim (12 Eylül)

12 Ekim Cumartesi

14.00 İstanbul Üniversitesi-Mardin Büyükşehir Başak (Prof. Dr. Turgay Atasü)

14.00 Bursa Büyükşehir-Edremit Belediyesi Gürespor (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

14.00 Antalya 07 Basketbol-Emlak Konut (Antalya)

15.00 Yalova VİP-Bayraklı Belediyespor (90. Yıl)

17.00 1881 Düzce Belediyespor-BOTAŞ Gelişim (Kalıcı Konutlar Merkez)




13 Ekim Pazar:

14.00 Mersin Üniversitesi-Sakarya Yükseliş (Mersin Üniversitesi)

17.00 Bosna 34-Nesibe Aydın (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)

basketbol maç program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor'da Futbolcular Ayaklandı
Kayserispor'da Futbolcular Ayaklandı
Enver Cenk Şahin'de Flaş Gelişme
Enver Cenk Şahin'de Flaş Gelişme
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi