Güncel
Giriş Tarihi : 06-10-2019 09:40   Güncelleme : 06-10-2019 09:40

Spor Ekranı

Spor Ekranı

6 Ekim 2019 Pazar günü televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

İyi seyirler...

13:00 | TRT Spor, Tivibu Spor 2 | Pınar Karşıyaka - Arel Üniversitesi Büyükçekmece (CANLI)

13:00 | Nesine.com | Mallorca - Espanyol (CANLI)

13:00 | Nesine.com | Esbjerg - SonderjyskE (CANLI)

13:00 | Nesine.com | Fuenlabrada - Sporting Gijon (CANLI)

13:00 | Nesine.com | Real Valladolid - Atletico Madrid (CANLI)

13:00 | Nesine.com | Lodzki KS - Korona Kielce (CANLI)

13:15 | Nesine.com, S Sport Plus | ADO Den Haag - Ajax (CANLI)

13:30 | beIN Sports 3, Nesine.com | Fiorentina - Udinese (CANLI)

14:00 | beIN Sports 1 | Sivasspor - MKE Ankaragücü (CANLI)

14:00 | Nesine.com | Livingston - Celtic (CANLI)

14:30 | Nesine.com | Heidenheim - Bochum (CANLI)

14:30 | Nesine.com | Holstein Kiel - Jahn Regensburg (CANLI)

14:30 | Nesine.com, S Sport 2 |  B. Mönchengladbach - Augsburg (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Celta Vigo - Athletic Bilbao (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Brondby- FC Copenhagen (CANLI)

15:15 | Tivibu Spor | Afyon Belediyespor - Türk Telekom (CANLI)

15:30 | Nesine.com | Fortuna Sittard - Feyenoord (CANLI)




15:30 | Nesine.com | Hartberg - LASK (CANLI)

15:30 | Nesine.com | Club Brugge - Gent (CANLI)

15:30 | Nesine.com | Wolfsberger - St. Pölten (CANLI)

16:00 | Nesine.com | Cracovia Krakow - Gornik Zabrze (CANLI)​

16:00 | TRT Spor | Arsenal - Bournemouth (CANLI)

16:00 | beIN Connect, Nesine.com | Atalanta - Lecce (CANLI)

16:00 | beIN Connect, Nesine.com | Bologna - Lazio (CANLI)

16:00 | beIN Sports 3, Nesine.com | Roma - Cagliari (CANLI)

16:00 | S Sport , S Sport Plus | Manchester City - Wolverhampton (CANLI)

16:00 | S Sport , S Sport Plus | Newcastle United - Manchester United (CANLI)

16:00 | beIN Sports 4, Nesine.com | Lille - Nimes (CANLI)

16:00 | Nesine.com | Djurgarden - Hammarby (CANLI)

16:00 | Nesine.com | Halmstad - Norrby IF (CANLI)

16:00 | Nesine.com | Hacken - Östersunds FK  (CANLI)

16:00 | Nesine.com | Kalmar - AFC Eskilstuna (CANLI)

16:00 | S Sport Plus | Southampton - Chelsea (CANLI)

16:30 | Nesine.com, S Sport 2 |  Wolfsburg - Union Berlin (CANLI)

16:30 | beIN Sports 1 | Beşiktaş - Alanyaspor (CANLI)

16:30 | Nesine.com | Mlada Boleslav - Viktoria Plzen (CANLI)

17:00 | Tivibu Spor 2 | Ormanspor - TEKSÜT Bandırma BK (CANLI)

17:00 | Nesine.com | Randers FC - AGF Aarhus (CANLI)

17:00 | Nesine.com | Real Oviedo - Numancia  (CANLI) 

17:00 | Nesine.com | Real Zaragoza - Cadiz  (CANLI) 

17:45 | Nesine.com | PSV Eindhoven - VVV Venlo (CANLI)

17:45 | Nesine.com | Willem II - AZ Alkmaar (CANLI)

18:00 | beIN Sports 4 | Rennes - Reims (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Austria Wien - Sturm Graz (CANLI)

18:30 | Nesine.com | Elfsborg - Falkenbergs FF (CANLI)

18:30 | Nesine.com | Trelleborgs FF - IK Brage (CANLI)

18:30 | Nesine.com | Piast Gliwice - Legia Warszawa (CANLI)

18:30 | Nesine.com | Malmö - Göteborg (CANLI)

19:00 | Nesine.com, S Sport 2 |  Eintracht Frankfurt - Werder Bremen (CANLI)

19:00 | Nesine.com | Jablonec - Slavia Prag (CANLI)

19:00 | Nesine.com | Silkeborg IF - Midtjylland (CANLI)

19:00 | Nesine.com, S Sport Plus | Royal Antwerp - Standard Liege (CANLI) 

19:00 | beIN Sports 2 | Gaziantep FK - İstanbul Başakşehir (CANLI)

19:00 | beIN Sports 1 | Çaykur Rizespor - Trabzonspor (CANLI)

19:00 | beIN Sports 3, Nesine.com | Torino - Napoli (CANLI)

19:30 | Nesine.com | Aris Saloniki - Olympiakos   (CANLI)




19:30 | Spor Smart | Saski Baskonia SAD - Unicaja Malaga(CANLI)

20:00 | Tivibu Spor 2 | Fenerbahçe Beko - Gaziantep Basketbol (CANLI)

22:30 | Nesine.com, S Sport Plus | Connecticut Sun - Washington Mystics (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Rijeka - Lokomotiva Zagreb (CANLI)

21:00 | Nesine.com | Genk - Royal Excel Mouscron (CANLI)

21:45 | beIN Sports 3, Nesine.com | Inter - Juventus (CANLI)

22:00 | beIN Sports 4 | St. Etienne - Lyon (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Atlanta United - New England Revolution (CANLI)

23:00 | Nesine.com | DC United - FC Cincinnati  CANLI)

23:00 | Nesine.com | FC Dallas - Sporting Kansas City (CANLI)

23:00 | S Sport 2, S Sport Plus, Nesine.com | Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Los Angeles FC - Colorado Rapids (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Montreal Impact - New York Red Bulls (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Philadelphia Union - New York City FC (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Portland Timbers - San Jose Earthquakes (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Seattle Sounders - Minnesota United (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Vancouver Whitecaps - Real Salt Lake (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Toronto FC - Columbus Crew (CANLI)