Süper Lig
Giriş Tarihi : 27-09-2019 11:48   Güncelleme : 27-09-2019 11:48

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak mücadele ile devam edecek.

Program şu şekilde:

Süper Lig

27 Eylül Cuma

20.30 Başakşehir-Rizespor (Başakşehir Fatih Terim)

28 Eylül Cumartesi

15.00 Denizlispor-Kasımpaşa (Denizli Atatürk)

17.30 Alanyaspor-Sivasspor (Bahçeşehir Okulları)

20.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom)

29 Eylül Pazar:

14.00 Konyaspor-Kayserispor (Konya Büyükşehir Belediye)

16.30 Antalyaspor-Yeni Malatyaspor (Antalya)

16.30 Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman)

19.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Medical Park)




30 Eylül Pazartesi:

20.00 Gazişehir Gaziantep-Göztepe (Kalyon)

TFF 1. Lig

28 Eylül Cumartesi

14.00 Keçiörengücü-Ümraniyespor (Aktepe)

16.30 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk)

19.00 Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Adanaspor-Altay (5 Ocak Fatih Terim)

29 Eylül Pazar:

14.00 Fatih Karagümrük-Akhisarspor (Vefa)

14.00 Hatayspor-Eskişehirspor (Antakya Atatürk)

16.30 Balıkesirspor-Giresunspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Menemenspor-Osmanlıspor (Menemen İlçe)

30 Eylül Pazartesi:

19.00 Altınordu-Adana Demirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

29 Eylül Pazar:

15.00 Bayburt Özel İdare-Niğde Anadolu (Bayburt Genç Osman)

15.00 Elazığspor-Bandırmaspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

15.00 Vanspor-Kahramanmaraşspor (Van Atatürk)

15.00 Sivas Belediyespor-Uşakspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Ergene Velimeşespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Kastamonuspor 1966-Karabükspor (Gazi)

16.00 Eyüpspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Tuzlaspor-Kırşehir Belediyespor (Tuzla Belediye)

19.00 Sakaryaspor-Ankara Demirspor (Yeni Sakarya Atatürk)




Beyaz Grup:

29 Eylül Pazar:

15.30 Yeni Çorumspor-Pendikspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.30 Başkent Akademi-Gümüşhanespor (Ankara OSTİM)

16.00 Manisa-Sarıyer (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

16.00 Kırklarelispor-Hekimoğlu Trabzon (Kırklareli Atatürk)

16.00 Sancaktepe-Zonguldak Kömürspor (15 Temmuz)

16.00 İnegölspor-Hacettepe (İnegöl İlçe)

19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır)

19.00 Afyonspor-Samsunspor (Zafer)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-1922 Konyaspor (Tarsus İlçe)

TFF 3. Lig

1. Grup

29 Eylül Pazar:

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Çatalcaspor (Faruk Çelik)

15.00 Yeni Orduspor-Kızılcabölükspor (19 Eylül)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Artvin Hopaspor (Darıca İlçe)

15.30 Serik Belediyespor-Yomraspor (Serik İsmail Oğan)

15.30 Erzinspor-Şile Yıldızspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.30 Düzcespor-Tokatspor (Düzce 18 Temmuz)

16.00 Silivrispor-Manisaspor (Silivri)

19.00 Buca-68 Aksaray Belediyespor (Yeni Buca)

30 Eylül Pazartesi:

15.30 Çankaya-24Erzincanspor (Ankara OSTİM)

2. Grup

28 Eylül Cumartesi

15.00 Ofspor-Esenler Erokspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

16.00 Karşıyaka-1877 Alemdağspor (İzmir Atatürk)

29 Eylül Pazar:

15.00 Cizrespor-Elazığ Belediyespor (Cizre İlçe)

15.30 Kozanspor-Fatsa Belediyespor (İsmet Atlı)

16.00 Turgutluspor-Ağrı 1970 (Turgutlu 7 Eylül)

16.00 Belediye Derincespor-Kocaelispor (Derince Belediyespor Doğal Çim)

16.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kemerspor 2003 (Tepecik Şenol Güneş)

19.00 Fethiyespor-Payasspor (Fethiye İlçe)

3. Grup

29 Eylül Pazar:

15.00 1954 Kelkit Belediyespor-Bayrampaşa (Kelkit İlçe)

15.00 Batman Petrolspor-Somaspor (Batman Yeni Şehir)

15.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Pazarspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

15.30 Yozgatspor 1959-Nevşehir Belediyespor (Yozgat Bozok)

16.00 Muğlaspor-Darıca Gençlerbirliği (Muğla Atatürk)

16.00 Gölcükspor-Diyarbekirspor (Gölcük Şehir)

16.00 Halide Edip Adıvarspor-Osmaniyespor (Maltepe Hasan Polat)

16.00 Modafen-Karacabey Belediyespor (Alemdağ)

16.00 Nazilli Belediyespor-Altındağ Belediyespor (Nazilli İlçe)