Reklamı Geç

Geleneksel Anayurt Turnuvası Başlıyor

Geleneksel Anayurt Turnuvası Başlıyor
Bu içerik 568 kez okundu.

Bu yıl 13. sünü gerçekleştirecek Anayurt Gazetesi Futbol Turnuvası yarın başlıyor.

Bu yıl turnuva gazetenin kurucusu Naci Alan ve kısa bir süre önce kaybettiğimiz Ankara futbolunun ‘Bayram Abisi’ Bayram Akyer anısına düzenlenecek.

Amatör Süper Lig takımlarımızdan DSİ Spor, Kavaklıderespor, Yenimahalle Belediyespor ve Yurt Kur Spor’un katılımı ile gerçekleştirecek turnuva kura çekimini gerçekleşti..

Kura çekimine Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı  (AASKF) Murat Kandazoğlu, Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ceylan,Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Ankara Şubesi Başkanı Dilaver Gürbüz, Saha Komiserleri Ferda Çelik, Ahmet İşbilen, turnuvaya katılan takımları temsilen Kavaklıderespor Kulüp Başkanı Fatih Cürebal, DSİ Spor Antrenörü Ömer Faruk Bayraklı, Yurt Kur Spor Antrenörü Musa Ünverdi  katıldı. 

KANDAZOĞLU: ANKARA AMATÖRÜ ADINA ÖNEMLİ BİR TURNUVA

Ankara ASKF Başkanı Murat Kandazoğlu, Anayurt Gazetesi Futbol Turnuvası’nın Ankara amatör futbolu adına önemli olduğuna vurgu yaparak, 

“Turnuvanın başlangıcından bugüne hep beraberiz. Ali Öcal ve rahmetli Naci Alan’ın öncülüğünde Gölbaşı’nda görkemli bir açılışla başlattığımız turnuva bugünlere geldi. Turnuva takımlarımızın sezon öncesi hazırlık anlamında ve dostluğun kardeşliğin pekiştirilmesi anlamında da önemli bir turnuva. Kısa bir süre önce kaybettiğimiz Futbol İl Temsilcimiz Bayram Akyer ile Naci Alan düşünmüş olmanız da gerçekten büyük bir incelik. Rahmetli Naci beyin de Ankara amatöründe farklı bir yeri var. Her zaman kalbimizde gönlümüzde. Turnuvaya katılan takımlarımıza başarılar diliyorum. Süper Amatör Lig bu sene çok dengeli ve güzel bir lig yaşayacağımız gösteriyor. İnşallah kazasız belasız bir lig geçiririz. Turnuva içerisinde de bize düşen ne varsa katkımızı sunacağız. Hayırlı olsun” diye konuştu.

ANAYURT GAZETESİ AMATÖRLER İÇİN ÖNEMLİ BİR MİSYON YÜKLENİYOR

Futbol Saha Komiserleri Derneği Ankara Şubesi Başkanı Dilaver Gürbüz ise, “Anayurt Gazetesi’ne teşekkür ediyoruz. TSYD Ankara Şubesi’nin Süper Lig’de yüklendiği misyonu amatörde de Anayurt Gazetesi yükleniyor. Turnuva Ankara amatörü için gerçekten önemli takımlarımız birbirlerini görme  fırsatı buluyor. Centilmenlik içerisinde dostluk içerisinde bir kaynaşma oluyor. Biz her sene olduğu gibi bu sene de turnuvaya yardımlarımız devam edecek. İnşallah fair play çerçevesi içerisinde güzel bir turnuva olur. Takımlarımıza başarılar diliyoruz” 

 

Turnuvaya katılan takımların temsilcileri olarak, Kavaklıderespor Kulüp Başkanı Fatih Cürebal, DSİ Spor Antrenörü Ömer Faruk Bayraklı, Yurt Kur Spor Antrenörü Musa Ünverdi  de turnuvanın Ankara amatörü için önemli olduğuna değinerek turnuvanın dostluk kardeşlik ve fair play içerisinde geçmesi temennisinde bulundular.

Anayurt Gazetesi 13. Futbol Turnuvası

Naci Alan ve Bayram Akyer anısına saygıyla

Katılan Takımlar: DSİ Spor, Kavaklıderespor , Yenimahalle Belediyespor , Yurt Kur Spor

Yer: 19 Mayıs Stadı Dış Sahalar

19 Eylül 2019  Perşembe

Saat: 16:00 - DSİ Spor - Yenimahalle Belediyespor (1 No'lu Dış Saha)

Saat: 16:00 - Yurt Kur Spor -  Kavaklıderespor (2 No'lu Dış Saha)

20 Eylül 2019 Cuma

Saat: 15:00 Final Maçı (1 No’lu Saha)

Saat: 15:00  Üçüncülük Maçı (2 No’lu Saha)

Ödül Töreni ve Kapanış

anayurt gazetesi futbol turnuvası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Abdullah Avcı Tyler Boyd'u Bırakmıyor
Abdullah Avcı Tyler Boyd'u Bırakmıyor
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi