Reklamı Geç

Metin Diyadin 'Mazeret Üretmeyeceğiz'

Metin Diyadin 'Mazeret Üretmeyeceğiz'
Bu içerik 1738 kez okundu.

Ankaragücü Teknik Direktörü Metin Diyadin," İnşallah bu görevi de başarılı bir şekilde sürdürürüz" dedi.

Metin Diyadin "Ankaragücü'nde görevde olmak, Ankaragücü'nü sahada temsil etmek güzel bir duygu. Beştepe'nin havasını hep soluduk. İnşallah bu görevi de başarılı bir şekilde sürdürürüz" dedi.

Bu tip görevlerin zorlu olduğuna iffde eden Diyadin, "Ankaragücü taraftarlarıyla beraber olmak güzel bir duygu. Taraftar desteğiyle zorlu süreci beraberce götüreceğiz diye düşünüyorum. Biz saha içinde mücadele edeceğiz, taraftarlar da tribünden destek verecek" diye konuştu.
Hiçbir mazeret üretmeden sonuç almaya çalışacaklarını söyleyen Metin Diyadin, "Bize gelen teklifi bu zorlu süreçte değerlendirdik. Mevcut şekli biliyoruz. Ankaragücü her şeyiyle sahiplenilmesi gereken bir camia. Her türlü sonuçta, teknik anlamda her şey bize yansıyacaktır. Ekonomik şartlar iyiyken gelmek isteyenlerin, şimdi bu kulübe gelmediğini de biliyorum. Devre arasında transfer tahtasının açılması gerektiğini düşünüyorum" dedi.

ankaragücü metin diyadin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emprime Baskı Boyaları
Emprime Baskı Boyaları
Konyaspor'da Ali Turan Şoku
Konyaspor'da Ali Turan Şoku
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi