Voleybol
Giriş Tarihi : 06-09-2019 11:52   Güncelleme : 06-09-2019 11:52

Halkbank'ta Kimya Tuttu

Halkbank'ta Kimya Tuttu

Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nın sezon başı hazırlıkları kapsamında yaptığı Bolu kampında son günler yaşanırken, verimlilik düzeyi de gittikçe artıyor.

Antrenmanlarda büyük bir enerji ve dikkatle çalışan sporcular sisteme yavaş yavaş alışıyor.

Kampın göze batan oyuncularından biri olan Furkan Aydın müthiş bir ortamda müthiş bir ekip olarak çalıştıklarını söyledi. Bu hazırlıklar sayesinde playoff etabına kadar güçten düşmeden mücadele edebileceklerini düşündüğünü dile getiren genç orta oyuncu, “Ligi de sezonu da zirvede tamamlamak için yeterli potansiyelimiz var. Halkbank’ın altyapıdan yetişen gençleri ve kaliteli takviyelerle tam bir takım olduk, kapasitemiz genişledi. Birbirimize her geçen gün daha fazla alışıyoruz. Takım kimyamız tuttu. Bu avantajımızı iyi değerlendirmek istiyoruz. Neler yapabileceğimizi göstermek için ligin bir an evvel başlamasını istiyoruz” diye konuştu.
Takım olarak ‘Halkbank’ın başarıya alışkın bir takım olduğu gerçeğini akıllarından çıkarmadıklarını açıklayan Furkan Aydın, “Takım olarak yeni başarılara imza atmak istiyoruz. Şampiyonlar Ligi’nin değişmez takımı olarak bu yıl da Halkbank armasına layık bir mücadele sergileyeceğimize inandıklarını sözlerine ekledi.