Trabzonspor
Giriş Tarihi : 26-08-2019 08:18   Güncelleme : 26-08-2019 08:18

Para Bitti Transfer Bitti

Para Bitti Transfer Bitti

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Paramız bitti. Transfer falan yok. Elde iki futbolcu var. Bunların içerisinden çıkartıp yolumuza devam ederiz." dedi.

Ağaoğlu, Sturridge transferiyle ilgili olarak ise "Büyütülmesin, netice itibarıyla bir futbolcu transfer ettik. Ama geneline baktığımızda zaman 11-12 transferimiz var. Sturridge şu an hazır değil. Hazır olduğu zaman, hoca görev verdiğinde o da diğer oyuncular gibi mücadelesini verecektir." ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu, Sturridge transferinden sonra bordo-mavili kulüpte transferin kapanıp kapanmadığına ilişkin bir soru üzerine de şunları kaydetti:

"Transfer mi var? Beklentiler bir tarafta durmalı artık. Bu Trabzonspor Kulübü, takıma katkı yapacağına inandığımız oyuncuların transferini zaten yaptık. Sürekli bir transfer beklentisi içerisinde bu takımı yabancıya mı çevireceğiz diğer bazı takımların yaptığı gibi. Biz bu şekilde yolumuza devam edeceğiz. 20 maçtır yenilmeyen bir takım var ve hala transfer beklentisi, 6 numara istiyorlarsa 8'den 2'yi çıkartırız olur 6. 52 futbolcusu olan bir takımdan bahsediyoruz.
Burada seyirci ve camia desteği her şeyin önünde. Bu olmazsa olmazımız bizim. 6 numara deniyor. Geçen senenin orta sahasına bakar mısınız?. Okay Yokuşlu, Kucka, Onazi ve Sosa ama bu kadar kaliteli bir oyuncu topluluğunun başaramadığını... Bugün hala, eğer oynanan oyuna ve alınan sonuçlara baktığınızda bu takımın transfere ihtiyacı var deniyorsa, yok. Paramız bitti. Transfer falan yok. Elde iki futbolcu var. Bunların içerisinden çıkartıp yolumuza devam ederiz."