Reklamı Geç

Ankaragücü'nde Transferler Yapılandırmaya Bağlı

Ankaragücü'nde Transferler Yapılandırmaya Bağlı
Bu içerik 1941 kez okundu.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, uzun süredir bekledikleri yapılandırma için yetkililere çağrıda bulundu.

Borçların yapılandırması konusunda uzun süredir beklediklerini söyleyen Mehmet Yiğiner, “Biz 2 aydır, borçlarımız yapılandırılsın diye bekliyoruz. Birçok kulüp, bu sorunu çözdü ama biz yapılandırmamızı yapamadık. Böyle olunca 13-14 oyuncuyla mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Hocaların da yapacağı bir şey yok. Yapılandırmamız olunca 5-6 yeni oyuncu alacağız. Eksiklerimizi gidereceğiz. Eşit şartlarda yarışmıyoruz, bu adaletsizliğin ortadan kalkması lazım. Türkiye’nin başkentinde bu olanların hiçbiri yakışmıyor. Memleketi idare edenler adil olursa bu işler çözülür” dedi.

Yapılandırma olduğu takdirde önümüzdeki 2 senede sadece faizin ödeneceğini belirten  Yiğiner, “Bizim milyarca lira borcumuz da yok. Yapılandırma sonunda kimse kimseye bir şeyi hibe etmiyor. Yönetim olarak sorumluluk alıp önümüzdeki iki senede bu yapılandırmanın sadece faizini ödeyeceğiz. Ankaragücü için mücadele veriyoruz. 110 yıllık bir kulübe bunlar yakışmıyor.  Yapılandırmayı bekliyoruz. Taraftarlarımız umutsuzluğa kapılmasın, düzlüğe çıkacağız. Ankaragücü’nü ileri seviyeye taşımak istiyoruz, başka bir niyetimiz yok. 7 senelik mücadelenin sonunda hak ettiğim yere geleceğiz” diye konuştu.
İki hafta üst üste hakem hataların kurban gittiklerini ifade eden Yiğiner, “Geçen hafta Konya’da penaltımız verilmemişti, bu hafta da yine hakemin kurbanı olduk. Bu rağmen 1-0 olduktan sonra pozisyonları bulduk, farkı artırabilirdik. Bu maç, 3-4 farklı bitebilirdi ama beceremedik. Çok üzgünüz, duran toptan olmayacak bir gol yedik. Kendimizin hatalarına hakem de eklenince 2 puanı bıraktık. Hakemler de adaletli davranmıyor. Kayserispor’un 10 kişi kalması gereken yerde sarı kart bile vermedi. Takdir haklarını hep rakibin tarafında kullanıyorlar. Adil yönetimler olsaydı şu an 6 puanımız vardı” diye konuştu.

 

ankaragücü ankara gücü mehmet yiğiner ankaragücü başkanı kim? ankara gücü başkanı kim? Mehmet Yiğiner kaç yaşında
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Eski Sag Kanat     2019-08-26 Sana gore Agcabay umut satiyordu senin umudun bile yok
Serdar06     2019-08-25 Etekleriini öptüğün mansur hani yardım yapacaktı ne oldu. kimse sana güvenip kredi falan veermez. Çünkü hiç güven vermedin şeffaf olmadın. Zararın kulübe dokunuyor. Şimdiden çek git kulübün selameti için. İstifa.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir Turu Zora Soktu
Başakşehir Turu Zora Soktu
A Milli Takım Yerini Korudu
A Milli Takım Yerini Korudu
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi