Reklamı Geç

Rasim Ozan Kütahyalı Geri Döndü

Rasim Ozan Kütahyalı Geri Döndü
Bu içerik 540 kez okundu.

Boşnak toplumu hakkındaki sözleri nedeniyle davalık olan ve televizyon kariyerini bitirmek zorunda kalan Rasim Ozan Kütahyalı, yeniden Beyaz TV'ye döndü.

Boşnaklarla ilgili sözleri sonrası bir süredir ekranlardan uzaklaştırılan Rasim Ozan Kütahyalı, Derin Futbol programına geri dönerek özür konuşması yaptı.

"ALİYA İZZETBEGOVİÇ HAYRANI BİR İNSANIM"

Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programına katılan Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayında biz özür konuşması da yaptı. Kütahyalı, programda ''Ben, Aliya İzzetbegoviç hayranı bir insanım.
Ben Boşnak kardeşlerimden tekrar, tekrar özür diliyorum. Bana düşman olanlar bu sözleri kullanarak bana saldırdılar. Kendi meselelerine asil Boşnak halkını karıştırmasınlar.'' ifadelerini kullandı.

beyaz tv beyaz tv rasim ozan kütahyalı geri döndü mü?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mercan     2019-08-20 Aliya İzzetbegoviç hayranı olan Türkler bu adamın özürleririni kabul eder mi? Boşnakları bilmem. İtici kişiliğiyle tekrar ortalığa çıkıp sağa sola savurmak için zemin arıyor. Yemezler, gözümüze gözükmesin daha iyi, toplumun bunun gibilere ihtiyacı yok. Özelliği olmayan sefil birisi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Haftanın Programı
Futbolda Haftanın Programı
Halkbank’ın Rakibi Bursa
Halkbank’ın Rakibi Bursa
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi