Ankaraspor
Giriş Tarihi : 16-08-2019 14:43   Güncelleme : 16-08-2019 14:43

Mustafa Dalcı 'Lige Hazırız'

Mustafa Dalcı 'Lige Hazırız'

Osmanlıspor teknik direktörü Mustafa Dalcı iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek genç ve yetenekli bir kadroyla lige en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade etti.

Mor-sarılı başkent ekibinin yeni teknik direktörü Mustafa Dalcı iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyledi. Yönetimle ortak görüş doğrultusunda maliyeti yüksek ve sözleşmesi sona eren oyuncularla yollarını ayırdıklarına vurgu yapan genç teknik adam, “Kadromuz geçmiş sezonlara oranla gençlerden kurulu ve hepsi birbirinden yetenekli ve karakterli bir oyuncu grubu. Bu oyuncu grubumuzla birlikte iyi bir kamp dönemi geçirdik. Hazırlık kampı süresince oynadığımız maçlarda oyuncularımız, beklentilerimizi büyük oranda sahaya yansıttı. Belli bölgelerdeki eksiklerimizi yönetimimize bildirdik ve bu bölgelere yapılacak takviyelerle ligde önemli işlere imza atacağımızı düşünüyorum.”
Sezonun ilk maçında evinde oynayacak olmalarının avantaj olduğuna vurgu yapan Dalcı, “Boluspor bu sezon yaptığı transferlerle iyi bir kadro oluşturdu. Rakibimizin gücünü ve kalitesini biliyoruz. Boluspor karşısında sahada herkesin üstüne düşen görevi başarıyla yerine getireceğine inanıyorum. Hak edenin kazandığı, kazasız belasız bir sezon olması en büyük dileğimiz.” şeklinde konuştu.