Reklamı Geç

Ankaragücü'nde Görev Dağılımı Belli Oldu

Ankaragücü'nde Görev Dağılımı Belli Oldu
Bu içerik 1426 kez okundu.

Ankaragücü'nde 30 Temmuz'da yapılan Olağanüstü Genel Kurul'da göreve gelen Mehmet Yiğiner başkanlığındaki yönetim görev bölümü yaptı.

Beştepe Tesisleri'ndeki yönetim kurulu toplantısının ardından Mehmet Yiğiner başkanlığındaki yönetim kurulunda, başkan vekilliğine Metin Akyüz getirilirken, başkan yardımcılıkları ise Levent Yılmaz ve Tuncay Doğan oldu.

Metin Akyüz ayrıca taraftar ve stattan görevli yöneticii oldu.

Diğer görev dağılımı şu şekilde: 

Genel Sekreter: Muhammer Kılıç

Genel Sayman: Hasan Bilgili

Basın Sözcüsü: Ali Güven

Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu: Ertan Şahin

Amatör Branşlardan Sorumlu: Şükrü Orhan
Toplantı sonrası ise şu açıklama yapıldı.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta sezonuna sayılı günler kala yeni sezon ile ilgili hazırlıklarına devam eden kulübümüz, yeni belirlenen Yönetim Kurulu ile çalışmalarına başladı.

Özellikle kombine satışları ile maddi anlamda rahat bir nefes almayı arzulayan Yönetim Kurulumuz, tüm taraftarlarımızı sezonluk kombine kartı almaya davet etti. Daha güçlü bir Ankaragücü parolasıyla maddi sıkıntıları kısa sürede çözmeyi planlayan kulübümüz, camiamızın kenetlenmesiyle bu zorlu sürecide başarıyla sonuçlandırmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Ankaragücü Store mağazası ile ürün kalitesini arttıran kulübümüz, kurumsal hamlelerle camiamıza hizmet etmeye devam ediyor. Bu doğrultuda tüm taraftarlarımızı yeni açılan Ankaragücü Store mağazamızdan alışveriş yaparak kulübümüze destek olmaya davet eden Yönetim Kurulumuz, yine 20 bin kombine kart satışı hedefi ile transfer yasağını açarak tüm sıkıntıları çözüp, MKE Ankaragücü Spor Kulübü’nün kendi ayakları üzerinde durabilen bir kulüp olmasını arzuluyor.
Yapılan toplantının sonunda Başkanımız Mehmet Yiğiner, yeni Yönetim Kurulu ve görev alan Yönetim Kurulu Üyelerimize tekrar hayırlı olsun dileklerini ileterek, 2019-2020 sezonunun birlik, beraberlik ve başarı dolu bir sezon olmasını diledi.

Camiamıza saygı ile duyurulur.

#BizBirlikteGüçlüyüz

MKE ANKARAGÜCÜ YÖNETİM KURULU

ankaragücü görev dağılımı haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Beşiktaş da Kural Hatası Başvurusu Yapacak
Beşiktaş da Kural Hatası Başvurusu Yapacak
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi