Reklamı Geç

İşte BAL Ligi'nde Mücadele Edecek Takımlar

İşte BAL Ligi'nde Mücadele Edecek Takımlar
Bu içerik 1051 kez okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto BAL'da bu sezon oynama hakkı olan 160 takımdan 153'ünün başvurusu kabul edildi.

Katılacak ekiplerin 82'si geçen sezon Spor Toto BAL'da yer alan takımlardan, 63'ü yerel liglerden yükselen takımlardan, biri FIFA Disiplin Kurulu kararıyla olmak üzere 8'i geçen sezon TFF 3. Lig'den düşen takımlardan oluşuyor.

Ligde müsabakalar 21-22 Eylül'de başlayacak.

İşte BAL Ligi takımları

ADANA CEYHAN SPOR (BAL BARAJ)

ADANA POZANTI GENÇLİK VE SPOR (YEREL DİREKT)

ADIYAMAN 2 KAHTA 02 SPOR (YEREL BARAJ)

ADIYAMAN 1954 SPOR (TFF 3.LİGDEN DÜŞTÜ)

AFYON 2 SANDIKLISPOR (BAL DİREKT)

AFYONBOLVADİN BELEDİYE SPOR (YEREL DİREKT)

AĞRI PATNOS 04 SPOR (YEREL DİREKT)

AMASYA MERZİFON SPOR (YEREL BARAJ)

ANKARA ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş (BAL DİREKT)

ANKARA KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR (BAL DİREKT)

ANKARA HAYMANA BELEDİYE SPOR (YEREL DİREKT)

ANKARA TKİ SPOR (YEREL BARAJ)




ANTALYA KEPEZ BELEDİYESPOR (BAL DİREKT)

ANTALYA MANAVGAT BLD.SPOR (BAL BARAJ)

ANTALYA KESTEL SPOR (YEREL DİREKT)

ARTVİN  ARHAVİ SPOR (BAL BARAJ)

AYDIN  SÖKESPOR (BAL DİREKT)

AYDIN YILDIZ SPOR (YEREL DİREKT)

BALIKESİR AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR (BAL DİREKT)

BALIKESİR BİGADİÇ BELEDİYE SPOR (YEREL DİREKT)

BALIKESİR GÖNEN BELEDİYE SPOR (YEREL DİREKT)

BİLECİK  BOZÜYÜK VİTRASPOR (BAL BARAJ)

BİNGÖL  12 BİNGÖL SPOR ( BAL BARAJ)

BİTLİS  BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR (BAL BARAJ)

BOLU GÖYNÜK BELEDİYE SPOR (YEREL DİREKT)

BURDUR BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR (BAL DİREKT)

BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV.GENÇLİK VE SPOR (YEREL DİREKT) 

BURSA ZAFERSPOR (BAL DİREKT)

BURSA YILDIRIM SPOR (BAL DİREKT)

BURSA GÜLBAHÇESPOR (BAL BARAJ)

BURSA YENİŞEHİR BELEDİYE SPOR (YEREL DİREKT)

ÇANAKKALE BİGASPOR (BAL DİREKT)

ÇANAKKALE BOZCAADASPOR (YEREL BARAJ)

ÇANKIRI 1074 ÇANKIRI SPOR (BAL BARAJ)

ÇORUM OSMANCIK BLD. SPOR (YEREL BARAJ)

DENİZLİ SARAYKÖY SPOR (YEREL DİREKT)

DENİZLİ ÇAL BELEDİYESPOR (YEREL BARAJ)

DİYARBAKIR BAĞLAR BELEDİYE SPOR (BAL DİREKT)

DİYARBAKIR BİSMİL 21 SPORTİF FAALİYETLER GENÇLİK KULÜBÜ (YEREL BARAJ)

EDİRNE  EDİRNESPOR (BAL DİREKT)




EDİRNE UZUNKÖPRÜSPOR (BAL BARAJ)

ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİ SPOR (YEREL DİREKT)

ELAZIĞ SÜRSÜRÜ SPOR (YEREL DİREKT)

ERZİNCAN ULALAR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR (BAL BARAJ)

ERZURUM YAKUTİYESPOR (BAL BARAJ)

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR (BAL DİREKT)

ESKİŞEHİR YUNUS EMRE SPOR (YEREL DİREKT)

GAZİANTEP ANKAS İSTİKLAL SPOR (BAL DİREKT)

GAZİANTEP NİZİP SPOR (YEREL BARAJ)

GAZİANTEPSPOR (FIFA KARARIYLA TFF 3.LİG’DEN DÜŞTÜ)

GİRESUN GÖRELESPOR (BAL DİREKT)

GİRESUN 1926 BULANCAKSPOR (BAL BARAJ) 

GÜMÜŞHANE TORUL BELEDİYE GENÇLİK SPOR (YEREL DİREKT)

HAKKARİ  YÜKSEKOVA BLD. SPOR (BAL BARAJ)

HATAY  5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR (BAL DİREKT)

HATAY REYHANLI SPOR (YEREL BARAJ)

ISPARTA  ISPARTA 32 SPOR (BAL BARAJ)

MERSİN İÇEL İDMANYURDU SPOR (BAL DİREKT)

MERSİN B.ŞEHİR BLD. MESKİ SPOR (YEREL DİREKT)

MERSİN İDMANYURDU 1925 SPOR (YEREL BARAJ)

İSTANBUL ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş (BAL DİREKT)

İSTANBUL MALTEPE SPOR (BAL DİREKT)

İSTANBUL SULTANGAZİSPOR (BAL DİREKT)

İSTANBUL YEŞİLKÖYSPOR (BAL DİREKT)

İSTANBUL BEŞYÜZEVLERSPOR (BAL DİREKT)

İSTANBUL KÜÇÜK YALI YELKEN SPOR (BAL DİREKT)

İSTANBUL ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR (YEREL DİREKT)

İSTANBUL ATLAS SPOR (YEREL DİREKT)

İSTANBUL BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR (YEREL DİREKT)

İSTANBUL ORTAKÖYSPOR (YEREL DİREKT)

İSTANBUL VEFASPOR (BAL BARAJ)

İSTANBUL BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ (TFF 3. LİG’DEN DÜŞTÜ)

İSTANBUL ALİBEYKÖYSPOR (TFF 3. LİG’DEN DÜŞTÜ)

İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR (BAL DİREKT)

İZMİR ALİAĞA FUTBOL A.Ş (BAL DİREKT)

İZMİR TORBALISPOR (YEREL DİREKT)

İZMİR BORNOVA YEŞİLOVA SPOR (BAL BARAJ)




İZMİR İZMİR SPOR (BAL BARAJ)

İZMİR BUCASPOR (TFF 3. LİG’DEN DÜŞTÜ)

İZMİR BERGAMA BELEDİYE SPOR (TFF 3. LİG’DEN DÜŞTÜ)

KARS 36 SPOR (YEREL DİREKT)

KASTAMONU KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR (BAL BARAJ)

KAYSERİ TALASGÜCÜ BLD. SPOR (BAL DİREKT)

KAYSERİ YAHYALI SPOR (YEREL DİREKT)

KIRKLARELİ VİZESPOR (YEREL DİREKT)

KIRKLARELİ LÜLEBURGAZSPOR (YEREL DİREKT)

KIRŞEHİR MUCUR YABANLI SPOR (YEREL DİREKT)

KOCAELİ BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR (BAL DİREKT)

KOCAELİ ÇAYIROVASPOR (BAL DİREKT)

KOCAELİ KARAMÜRSELSPOR (YEREL DİREKT)

KOCAELİ İLİMTEPE KULLAR 1975 (YEREL DİREKT)

KOCAELİ GEBZESPOR (TFF 3. LİG’DEN DÜŞTÜ)

KONYA AKŞEHİRSPOR (BAL DİREKT)

KONYA SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR (BAL BARAJ)

KONYA EREĞLİSPOR (YEREL DİREKT)

KÜTAHYA TKİ TAVŞANLI LİNYİT SPOR (BAL DİREKT)

KÜTAHYA BELEDİYE KÜTAHYA SPOR (BAL BARAJ)

MALATYA PÜTÜRGE BLD. SPOR (BAL DİREKT)

MALATYA M. İDMANYURDU SPOR (YEREL DİREKT)

MANİSA SALİHLİ BELEDİYESPOR (BAL DİREKT)

MANİSA M. SANAYİ SPOR (YEREL BARAJ)

MANİSA YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR (YEREL DİREKT)

K.MARAŞ 1920 MARAŞ SPOR (BAL DİREKT)

K.MARAŞ  ELBİSTAN BLD. SPOR (BAL BARAJ)

MARDİN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SPOR (BAL BARAJ)

MUĞLA YATAĞANSPOR (BAL DİREKT)

MUĞLA ORTACA BELEDİYE SPOR (BAL BARAJ)

MUŞ MENDERES SPOR (BAL BARAJ)

NEVŞEHİR KAPADOKYA GÖREME SPOR (BAL BARAJ)

ORDU ÜNYE 1957 SPOR (BAL DİREKT)

ORDU ALTINORDU BLD. SPOR (BAL BARAJ)

RİZE ÇAYELİ SPOR (BAL DİREKT)

RİZE  SALARHA SPOR (YEREL BARAJ)

SAKARYA HENDEKSPOR (BAL DİREKT)

SAKARYA PAMUKOVA 1968 SPOR (YEREL BARAJ)

SAKARYA ARİFİYE KALAYCISPOR (YEREL DİREKT)

SAMSUN ÇARŞAMBASPOR (BAL DİREKT)

SAMSUN LADİK BELEDİYESPOR (BAL BARAJ)

SAMSUN ATAKUM BELEDİYESPOR (YEREL DİREKT)

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR (BAL BARAJ)

SİNOP BOYABAT 1868 SPOR (YEREL BARAJ)

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GSK (YEREL BARAJ)

TEKİRDAĞSPOR (BAL DİREKT)

TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR (BAL BARAJ)

TOKAT NİKSAR BELEDİYE SPOR (YEREL BARAJ)

TRABZON HAÇKASPOR (BAL DİREKT)

TRABZON TONYA DOĞAN SPOR (BAL BARAJ)

TRABZON DSİ KARADENİZ SPOR (YEREL DİREKT)

TRABZON 1461 TRABZON SPOR (TFF 3.LİG’DEN DÜŞTÜ)

TUNCELİ DERSİMSPOR (YEREL DİREKT)

Ş.URFA B.ŞEHİR BLD. SPOR (BAL DİREKT)

Ş.URFA SİVEREK BELEDİYE SPOR (YEREL BARAJ)

UŞAK BÖLME SPOR (YEREL DİREKT)

VAN VAN YOL SPOR (YEREL DİREKT)

YOZGAT SORGUN BELEDİYE SPOR (YEREL DİREKT)

ZONGULDAK KDZ. EREĞLİ BELEDİYESPOR (BAL DİREKT)

ZONGULDAK DEVREK BELEDİYESPOR (BAL BARAJ)

AKSARAY ELİT NATUREL EŞMEKAYA SULTANHANI SPOR (YEREL DİREKT)

BAYBURT BAYBURT BLD. SPOR (BAL BARAJ)

KARAMAN KARAMAN BELEDİYESPOR (BAL BARAJ)

KIRIKKALE KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR (BAL BARAJ)

BATMAN 1955 BATMAN BELEDİYE SPOR (BAL BARAJ)

ŞIRNAK CİZRE SERHAT SPOR (YEREL BARAJ)

BARTIN BARTINSPOR (BAL BARAJ)

ARDAHAN HOÇVAN SPOR (YEREL DİREKT)

IĞDIR IĞDIR ES SPOR (BAL BARAJ)

YALOVA KADIKÖY SPOR (BAL DİREKT)

YALOVASPOR (YEREL BARAJ)

KARABÜK YAYLACIK GENÇLİK VE SPOR (YEREL DİREKT)

KİLİS KİLİS BLD. SPOR (BAL BARAJ)

OSMANİYE TÜYSÜZ SPOR (YEREL BARAJ)

DÜZCE ÇİLİMLİ BLD.SPOR (BAL DİREKT)

DÜZCE BEYKÖY BELEDİYE SPOR (YEREL DİREKT)




bal ligi 2019-2020 sezonu takımlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor'dan Federasyon Kararını Tahkim'e Götürüyor
Trabzonspor'dan Federasyon Kararını Tahkim'e Götürüyor
Halkbank Jastrzebski Deplasmanında
Halkbank Jastrzebski Deplasmanında
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi