Reklamı Geç

Cengiz Topel Yıldırım ve Cemal Aydın Neden Geri Alındı?

Cengiz Topel Yıldırım ve Cemal Aydın Neden Geri Alındı?
Bu içerik 1771 kez okundu.

Ankaragücü'nde eski başkanlar Cengiz Topel Yıldırım ve Cemal Aydın'ın kongre öncesi üyeliğe geri alınmasının perde arkası ortaya çıktı.

2013 yılında Mehmet Yiğiner yönetimi tarafından 'Kulübü zarara uğratmak, kulübü küçük düşüren açıklamalar yapmak ve kulüpten faiz aldıkları' gerekçesiyle disiplin kuruluna sevkedilmiş ve disiplin kurulu da bu gerekçeleri yerinde görerek, Yıldırım ve Aydın'ı üyelikten atmıştı.

Yurtspor'un edindiği bilgilere göre bu gelişme üzerine mahkeye başvuran Cengiz Topel Yıldırım, davayı kazanmış ve Ankaragücü yönetiminin suçlamalarını yasal olarak çürütmüştü.
Mahkeme kararı sonrasında yapacağı başka bir şeyi kalmayan Ankaragücü yönetimi bunu kongre öncesi lehine kullanmak için kulüp sitesinde 'Derneğimize daha önce Başkanlık yapmış 2 değerli isim olan Sayın Cezmi Azmi AYDIN‘ın ve Sayın Cengiz Topel YILDIRIM’ın üyelikleri yeniden tahsis edilmiştir" şeklinde bir açıklama yaptı.

ankaragücü mehmet yiğiner cengiz topel yıldırım cemal aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor'dan Federasyon Kararını Tahkim'e Götürüyor
Trabzonspor'dan Federasyon Kararını Tahkim'e Götürüyor
Halkbank Jastrzebski Deplasmanında
Halkbank Jastrzebski Deplasmanında
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi