Reklamı Geç

Ankaragücü'nde Gecekondu Depremi

Ankaragücü'nde Gecekondu Depremi
Bu içerik 2625 kez okundu.

Ankaragücü‘nde yaklaşan genel kurul öncesi Başkan Mehmet Yiğiner'den en etkili taraftar grubu Gecekondu'ya yönelik delege hamlesi geldi.

Gecekondu'nun kulüp üyesi önemli isimlerin üyeliklerinin  silindiği ortaya çıktı.

Gecekondu'nun basın sözcüsü Serhat Kahveci, kardeşi Ferhat Kahveci  ve gruba yakın isimlerden aynı zamanda başkan adayı Murat Ağcabağ’ın da listesinde yer alan Birol Darçın ile Bartu Darçın üyelikten atıldılar.

Bu isimlerin atılmaları Gecekondu’da deprem etkisi yaptı. Geecekondu’nun tribün lideri Ali İmdat ve Koray Akdoğan’da sosyal medya hesaplarından duruma tepki gösterdiler. Ali İmdat kararın duyulmasının ardından kendisinini de Ankaragücü üyeliğinden istifa ettiğini açıklarken, Koray Akdoğan, "hatadan geri dönün" dedi. 
Ali İmdat, “Biraz önce 7-8 kardeşimin delegelikten ihraç edildiğini öğrendim. Hiçbir şekilde açıklaması olmayan bu ihtacı kabul etmiyorum. Bundan sonra benim için delegeliğin bir anlamı kalmadı. Ben de istifa ediyorum” açıklaması yaparken Koray Akdoğan ise “Maalesef üzülerek öğrendim ki yaklaşan seçim öncesi Serhat ve Ferhat Kahveci, Berat ve Birol Darçın gibi ömrünü armaya adamış kardeşlerimizi delegelikleri iptal edilmiş. Böyle olmaz sayın başkanım bir an evvel bu hatadan geri dönün yada bizimde delegeli iptal edin” ifadesini kullandı.
ankaragücü gecekondu serhat kahveci ferhat kahveci birol darçın bartu darçın koray akdoğan ali imdat haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlerbirliği Göztepe Maçının Saati Değişti
Gençlerbirliği Göztepe Maçının Saati Değişti
Emenike Türkiye'ye Dönüyor
Emenike Türkiye'ye Dönüyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi