Reklamı Geç

Ankaragücü'nde Kongre Ertelendi

Ankaragücü'nde Kongre Ertelendi
Bu içerik 1390 kez okundu.

Ankaragücü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 30 Temmuz Salı gününe ertelendi.

Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde, MKE Ankaragücü Başkan Yardımcısı Metin Akyüz, belirtilen saatten 15 dakika sonra kürsüye gelerek, "Olağanüstü bir kongre yapacaktık. Fakat gerekli çoğunluk sağlanmadığı için 30 Temmuz'daki kongremizde görüşmek üzere" şeklinde açıklama yaptı.

Akyüz, kongrenin ertelendiğini açıkladıktan sonra kongre merkezi önünde karşılaştığı Ankaragücü Başkan Adayı Murat Ağcabağ ile tokalaştıktan sonra kısa bir süte sohbet etti.

Salon içerisine gelerek basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ankaragücü Başkan Adayı Murat Ağcabağ, "Yönetici arkadaşlarımız ile geldik. Maalesef kimse yok. Sonuna kadar bekleyeceğiz. Noter de davet ettik. Bizim talebimiz ve burada olma gerekçemiz; hazirun listesini istiyoruz. Yiğiner'in kendisinin yapmış olduğu, kendisinin kurgulamış olduğu delege listesini istiyoruz. Fakat kendisinin kurduğu delege listesini bile vermekten imtina eden bir yapı ile karşı karşıyayız. Bunları belgelemek için buradayız" dedi.
"Delege listesi zamanında elimize ulaşırsa seçimi alırız"

Yönetim listesinde bulunan isimler ile salona gelen Başkan Adayı Ağcabağ, "Şu anda 3-4 kişi kadar eksiğiz. İsmail Fırat yok, Ahmet Şentürk yok, Uğur Hakan Alp yok. Sonuçta bir seçime giriyoruz, delege listesi elimizde yok. Yöneticilerimi de delege yapmam lazım ki seçime girelim. Ama nedense bilmiyorum liste saklanıyor, gösterilmiyor. Biz şunu iddia ediyoruz. O delege listesi zamanında elimize ulaşırsa seçimi alırız. Mehmet Yiğiner bunu çok iyi biliyor. Çünkü güçlü bir yönetim var. İş adamı yönetim profili var. Başarılı iş adamları ile iç içeyiz. Sonuçta niyetimizde olumlu" şeklinde konuştu.

Ankaragücü Başkan Adayı Murat Ağcabağ'ın listesinde şu isimler yer alıyor:

Hakan Karabacak

Birol Darçın

Edip Balcı

Faruk Elmalı

İsmail Fırat

Uğur Hakan Alp

İbrahim Ayhan

Evren Ayakın

Ahmet Şentürk

Abdullah Karaata

İshak Şahin

ankaragücü kongre haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlerbirliği'ne Çakır, Ankaragücü'ne Şansalan
Gençlerbirliği'ne Çakır, Ankaragücü'ne Şansalan
Göztepe Gençlerbirliği'ne Ciddi Hazırlanıyor
Göztepe Gençlerbirliği'ne Ciddi Hazırlanıyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi