Reklamı Geç

Sebamed

Sebamed
Bu içerik 448 kez okundu.

Dr. Heinz Maurer tarafından 1957’de kurulan ve bir Alman markası olan Sebamed için çalışmalar bu tarihten çok daha öncesine dayanmaktadır. Dr. Maurer bir hastanede asistanlık görevi ile meşgulken egzama hastalarının sabun ile yıkanmasının tedaviyi güçleştirdiği için buna izin verilmediğini görür ve boş zamanlarını bu problem üzerinde çalışarak harcamaya başlar. Bu çalışmalar üzerine sabun içermeyen ürünü 1957 yılında yapmayı başardı. Bu gelişme sonrasında ise pek çok ürün ortaya çıktı. Şirketin resmi kuruluşu ise 1967’de gerçekleşmiştir. Pazarlama üzerine çalışma güden şirket oldukça başarılı bir iş gerçekleştirmiştir ve şu an dünyanın hemen her yerine satış yapmaktadır.

Başarılı cilt ürünleri üreten firmanın ürünlerini, cilt problemleri yaşıyorsanız kullanmaktan çekinmemelisiniz.

Sebamed Neden Tercih Edilmeli?

Cildin güzelliği birçok bakım ürünü ile sağlanabilirken  bu bakım ürünleri cildinizin sağlığını aynı oranda düşünmemektedir. Sağlığın her zaman güzellikten önde geldiğini söylememiz mümkündür. Sağlıklı bir cilt ise öncelikle temizlik ile elde edilir. Cildimizin 5.5 gibi belli bir pH değeri mevcuttur. Cilt sağlığını korumak için bu pH değerinin sabit kalması önemlidir. Günlük hayatta cilt temizliği için kullandığımız sabunların pH değerleri ise bu değerin oldukça üstünde seyretmektedir. Sabun ile yıkanan cildin kendi değerine geri dönmesi ise yaklaşık 2 saat sürmektedir ve bu 2 saat cildin yıpranması için yeterli bir süredir.

Sebamed bakım ürünleri ise cildin pH değerleri ile örtüşmektedir. Bu sayede cildi tahriş etmez, kuruma ve nem kaybına mahal vermez, dış etkenlere karşı kalkan sağlar. 

Sebamed Ürünleri

Sebamed markası cilt üzerine oldukça değerli bir buluş ile piyasaya sürülmüştür. Cildiniz için gereken tam korumayı sağlarken bakımını gerçekleştirebilen çok az ürün bulunmaktadır. Cilt konusunda her detayı düşünen, her cilde uygun ürün üretimi sağlayan, yaş ve cinsiyet ayrımı olmaksızın kategori oluşturan bir markadır. Sadece cilt konusu ile yetinmeyip kendini geliştirdiği de ortadadır. Saç bakımı, duş ürünleri hakkında da yeterli ürün kataloğuna sahiptir. Vücudunuzun ihtiyacı olan her husus göz önünde bulundurulmuştur. Bu rengarenk ve sağlıklı ürünlere göz atabilmek için https://www.recete.com/sebamed/ adresine göz atabilirsiniz.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Göztepe Deplasmanı Seviyor
Göztepe Deplasmanı Seviyor
Messi'den Bir La Liga Rekoru Daha
Messi'den Bir La Liga Rekoru Daha
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi