Reklamı Geç

Ankaragücü'ne Eryaman Stadı Şoku

Ankaragücü'ne Eryaman Stadı Şoku
Bu içerik 1737 kez okundu.

Ankaragücü'nün Eryaman Stadı'nın kendilerine 5 yıllığına tahsis edilmesi için yaptığı başvuruya Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olumsuz yanıt verdi.

Kulüpten bu konuda yapılan açıklama şöyle:

MKE Ankaragücü Spor Kulübü olarak, Ankara Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne 05/02/2019 tarihinde Eryaman Stadyumu’nun 5 yıl süre ile tarafımıza tahsis edilmesi için gerekli başvuruları yaptık.

Yapmış olduğumuz başvuru sonrasında 08/07/2019 tarih ve 769357 sayılı yazımıza Ankara Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü cevap vererek;

“Eryaman Stadyumu, ilgili yazınız ile kulübümüzce tahsisi talep edilmektedir. Talebiniz, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğümüze iletilmiş, Genel Müdürlüğümüzden konu ile ilgili İl Müdürlüğümüze gelen yazıda talebiniz Komisyonumuzca uygun değerlendirilmediği bildirilmektedir” açıklaması ile talebimizin kabul edilmediğini tarafımıza bildirmiştir.
Kulübümüz, bugün Ankara Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne Eryaman Stadyumu ile ilgili yeniden talepte bulunmuştur.

Yazının içeriği ektedir;

Eryaman Stadyumu’nun tarafımıza tahsis hakkı ile ilgili yapmış olduğumuz bu ikili görüşmeler kamuoyuna saygıyla duyurulur.

MKE ANKARAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
 

ankaragücü eryaman stadı ankara valiliği gençlik ve spor il müdürlüğü tahsis haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaelispor Taraftarlarına Terörist Muamelesi
Kocaelispor Taraftarlarına Terörist Muamelesi
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi