Reklamı Geç

Şampiyonluk Kültürü İle Yetiştim

Şampiyonluk Kültürü İle Yetiştim
Bu içerik 400 kez okundu.

Başka voleybol takımlarında bir örneği var mı bilinmez ama Faik Samed Güneş, 9 yıldır aynı takımda oynayarak bu anlamda bir rekorun sahibi oldu.

Dile kolay 9 sezon boyunca Halkbank forması altında sevincin, zaferlerin, şampiyonlukların, kupaların ve hüzünlerin mimarlarından oldu, elbette tanığı da.

Milli orta Faik Samed Güneş, bu yıl da Halkbank Erkek Voleybol Takımı için ter dökecek.

“Bana bu şansı veren herkese teşekkür ediyorum” diyen başarılı oyuncunun düşünceleri şöyle:

“1993 doğumluyum. 9 yıldır Halkbank camiasının içindeyim. Bu yıl da lig şampiyonluğunun en büyük adaylarından biriyiz. Şampiyonluk kültürünü en iyi bilen kulüplerdeniz. Ben de bu kültürün bir parçasıyım. Çünkü Halkbank’ın altyapısından, bu disiplinle yetiştim. Hedefimizin şampiyonluk olduğundan, Avrupa’da başarıyı yakalayacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.
Takımdaki genç yaşlı, yerli yabancı tüm oyuncuların daha fazla sorumluluk alıp, Halkbank’ın vakarına yakışır bir mücadele sergileyeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.”

Faik Samed Güneş halkbank voleybol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Kocaelispor Taraftarlarına Terörist Muamelesi
Kocaelispor Taraftarlarına Terörist Muamelesi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi