Reklamı Geç

Kayserispor'da Erol Bedir Yeniden Aday

Kayserispor'da Erol Bedir Yeniden Aday
Bu içerik 427 kez okundu.

Kayserispor'un cumartesi günü yapılacak olan genel kurulunda mevcut başkan Erol Bedir yeniden liste oluşturarak aday olacağını söyledi.

Başkan Bedir; "Bu kadar emek vermiş olduğumuz bir değeri tekrar sıkıntıya sokmamak adına bu onurlu göreve cumartesi günü tekrar devam edebilmek için genel kurulda liste yapmaya karar verdik. Allah utandırmasın" ifadelerini kullandı. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir; Kayserispor gibi bir değeri bırakıp gitmek yerine demokratik olarak genel kurul kararı aldıklarını ifade ederek; "Benim yönetim kuruluna aldığım 16 kişiden en fazla 3'ünü tanıyorum. Diğerlerini birileri söyledi. Çünkü biliyoruz ki bu şehirde yaşayan herkesi tanımak zorunda değiliz, benim arkadaşım da olması zorunda değil. İyi niyetli bir şekilde çalıştığım müddetçe hiç kimse benim için problem değil. Yönetici arkadaşlarımızın tamamının istifa mektubu elimde olmasına rağmen hiçbirisine ne yüzümü astım, ne de onlar bırakıp gitmeye çalıştı. Bugün de eğer olay gerçekleşir ve cumartesi günü genel kurulda bana teveccüh gösterilirse liste konusunda hiç sıkıntı yaşamayız. Benim böyle bir kaprisim, kompleksim olmaz.
Buralar ateşten gömlektir, ağlama makamı değil. Demokratik bir şehir, genel kurula gidersiniz, bırakıp kaçmazsınız. Maddi destek noktasında son iki yılda arzuladığımız desteği bu şehirden alamadık. Ekim ayı gelip bütün oyuncularımız ihtar çekince, çok önceden transfer yasağımız da vardı bir futbolcudan dolayı. Ayrılmayı düşündük, genel kurul istedik. Fakat baktık ki eğer ayrılırsak 14 futbolcumuz fesih oluyor, yerine yenisini koyma şansınız yok, ligin en alttan ikincisisiniz. Arkadaşlarla oturduk. Yönetimdeki arkadaşlarımızın biraz maddi, motivasyon desteği, benim şahsi desteğim, İstikbal'in isim hakkı oyuncularımızın ihtarını geri çekti. Ligi bitirdiğimizde 'oh' çektik, son 2-3 maçta ayaklarımızı uzattık maçları seyrettik. Bu kadar sıkıntılardan geçmiş birisi olarak maddi olarak veriyorsunuz, manevi olarak veriyorsunuz. Kendi özelimiz darmadağın oluyor, sonu yok. Bursaspor şampiyon oldu, 4 sene sonra küme düştü. 2 buçuk yıl yapmışım, buraya kadar getirmişim, takdir edilir edilmez emek vermişim. İsterim ki birileri gelsin şehri bölmeden bir takım dinamikleri harekete geçirerek, kendi imkanlarını da değerlendirerek bu takımı daha iyi yerlere getirsin. Söylenen şu; 'Niye sık sık genel kurul kararı alıyorsunuz?' Ne yapayım; olmadığı zaman bırakıp kaçayım mı, takımı küme mi düşüreyim? 'Ekim'de niye bırakmadın?' diyorlar. Nasıl bırakayım, takım düşüyor. Bundan sonrası ile ilgili de benim kendi kafamda oluşturduğum kaynak ve projeler vardı. Başkanlarımla konuştuğumda kısa vadeli ödemelerle ilgili sıkıntılar olduğunu söyledim. Bununla ilgili zorda olduğumuzu, zarar vermek istemediğimi söyledim. Aşağı yukarı başkanla 10 defa oturduk, kalktık. Bir yerlere geldik. Kimsenin bu işin dışında tutulduğu falan yok. Kayserispor için bir avuç bulguru olan kim varsa gelsin bu yemeğe katılsın. Kimsenin burada kompleksi de yok. Hele hele benim başkanlık gibi hiçbir kompleksim yok. Yapabilecek, sıkıntıları göğüsleyecek birisi varsa buyursun, gelsin" dedi.
 

kayserispor erol bedir kongre genel kurul haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
A Milli Takım İstediğini Aldı
A Milli Takım İstediğini Aldı
Eski FIFA Hakemi Hakem Dövdü
Eski FIFA Hakemi Hakem Dövdü
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi