Reklamı Geç

Mansur Yavaş'tan Flaş A.Gücü ve G.Birliği Açıklaması

Mansur Yavaş'tan Flaş A.Gücü ve G.Birliği Açıklaması
Bu içerik 2075 kez okundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Süper Lig’de yer alan Ankaragücü ve Gençlerbirliği takımlarının her şeye layık olduğunu belirterek, “Onlarla gurur duyuyoruz. Bu takımların seyircileri de mükemmel.” dedi.

Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulunu kabulünde spor konusundaki düşüncelerini de aktaran Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ”Ankaragücü ve Gençlerbirliği taraftarları çok takıma örnek olacak davranışları ile bizlere gurur veriyor. Bu güzelliği süslemek için yurt dışından şöhretli bir takımı sezon öncesinde Ankara’ya getirmeyi düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı

Spor konusundaki problemlere hemen el attığını, ancak çözüm için zamana ihtiyaç olduğunu belirten Başkan Mansur Yavaş,“Ben bilhassa amatör sporlara çok önem vereceğim. Amatör sporlar başarılı olursa profesyonellerin  gelişimi de o nispette olur. Bunun için bu spor dallarına çok önem vereceğiz. Amatörler branşlarında başarılı oldukça, bundan en çok yararlanan da profesyoneller olacaktır.” diye konuştu.
19 MAYIS’I YIKTIRMAZDIM

Görev yaptığı dönemlerde Beypazarıspor’un da başarılarından bahseden ve zamanın spor yazarlarında Erol Yaşar’ın hizmetlerini öven Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı “19 Mayıs Stadı’nın durumu ne olacak” sorusunu ise şöyle cevapladı:

“Ben görev de olsa idim bu tarihi stadı yıktırmazdım. O stadın orada kalıp, çağdaş bir görüntü ile bırakılmaktan yana olurdum. Restorasyon çalışmaları ile stat yerinde kalabilirdi. Ancak şu an yapılacak bir şey yok. Stadın yapım işi, Bakanlığı ilgilendirdiğinden dolayı, sonucu bekliyoruz.”

Başkan Yavaş, bu arada Cebeci, Stadının da yıkılıp, yerine yeşil bir alan  yapılmasından yana olduğunu da sözlerine ekledi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Ankaragücü Gençlerbirliği haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasımpaşa Ankaragücü'ne Hocasız Hazırlanıyor
Kasımpaşa Ankaragücü'ne Hocasız Hazırlanıyor
Ve Yılmaz Vural Geri Döndü
Ve Yılmaz Vural Geri Döndü
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi