Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 12-05-2019 19:55   Güncelleme : 12-05-2019 19:55

Kupa İlhan Cavcav'a Gidecek

Kupa İlhan Cavcav'a Gidecek

Bir yıl sonra Süper Lig'e yükselen Gençlerbirliği'nin başkanı Murat Cavcav, şampiyonluk kupasını kırmızı-siyahlı babası ve kulübün onursal başkanı İlhan Cavcav'ın mezarına götüreceklerini söyledi.

Sezonu hedefledikleri yerde bitirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Murat Cavcav, "Düştüğünüz sezon çıkmak gerçekten çok zor. Zoru başarmanın haklı gururunu yaşıyoruz" dedi.

Spor Toto 1. Lig'de başarılı bir performans sergilediklerini ve bunun da karşılığını Süper Lig'e yükselerek aldıklarını dile getiren Cavcav, "Sezona başlarken kupayı onursal başkanımıza götüreceğimize söz vermiştik. Sözümüzü tutmanın huzuru içindeyiz." diye konuştu.

"Kupa İlhan Cavcav'a gidecek." diyen Murat Cavcav, "Babamın ardından zor bir görev üstlendim. Onun gibi tecrübeli, duayen bir başkandan sonra görev yapmak çok zor. Acı tecrübeler edindik ama hepsi geride kaldı. Takım, yönetim kurulu, camia ve taraftarımızla kupayı alıp babama götüreceğiz. Ona 'Rahat uyu İlhan Başkan' diyeceğiz." ifadelerini kulandı.
Kırmızı-siyahlı camianın İlhan Cavcav'ın emanetine "gözü gibi" bakacağını dile getiren Murat Cavcav, "Yönetim kurulu üyelerimize, teknik ekibimize, malzemecimizden masörümüze aşçılarımızdan güvenlik görevlilerimize, bizi yalnız bırakmayan basınımıza ve özellikle de taraftarımıza, emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.