Reklamı Geç

Fenerbahçe'de Avrupa Kupalarına Katılamama Endişesi

Fenerbahçe'de Avrupa Kupalarına Katılamama Endişesi
Bu içerik 514 kez okundu.

Fenerbahçe'nin mali şartları düzeltmek ve yeni sezon öncesi transfer için kaynak yaratma amacıyla başlattığı Fener Ol'dan ciddi bir miktar elde ettiği fakat toplanan paranın 60 milyon Euro hedefinden bir hayli uzak olduğu iddia edildi.

'Fener Ol'da toplanan paranın Mayıs ayı sonunda hedeflenen 60 milyon Euro civarında olamayacağını belirtildi. "Fenerbahçe'yi çok zor bir yıl beklediği" iddia edildi.

Akşam'da yer alan iddiaya göre; "Tüm takımların olduğu gibi Fenerbahçe de mali açıdan çok zor durumda. Hedeflenen 60 milyon Euro Mayıs ayı sonuna kadar bulunamayacak görünüyor. UEFA ile yapılan anlaşma gereği bir men cezası gelebilir." ifadelerini kullandı. Fenerbahçe'nin men cezası ile karşı karşıya olduğunu belirterek "Şu ana kadar ciddi bir para toplandı fakat bu ay sonuna kadar 60 milyon euro zarar karşılanamaz.
Muhtemel bir ceza kapıda. Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarına katılması şart ve bunun için de en yakın hedef Galatasaray'ın Türkiye Kupası şampiyonluğu sonrası 5'incilik hedefi. Fakat bu da çok kolay görünmüyor" ifadelerini kullandı.

fenerbahçe avrupa kupaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlerbirliği'nin Rakibi Çıkış Arıyor
Gençlerbirliği'nin Rakibi Çıkış Arıyor
A.Gücü'nün Rakibi Rizespor'da Flaş Gelişme
A.Gücü'nün Rakibi Rizespor'da Flaş Gelişme
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi