MKE Ankaragücü
Giriş Tarihi : 06-05-2019 11:22   Güncelleme : 06-05-2019 11:22

Ankaragüçlü Beşiktaşlıyı Kovdurdu

Ankaragüçlü Beşiktaşlıyı Kovdurdu

A Spor'da ekrana gelen 'Takım Oyunu' programında Erman Toroğlu'nun, Beşiktaşlı Turgay Demir'i programdan kovdurduğu iddia edildi.

Dün yapılaan "Takım Oyunu" programına  Turgay Demir'in yerine Güven Taner çıktı.

Bu arada Turgay Demir'in Fotomaç Gazetesi'nde maç yorumu olmaması da dikkat çekti.

Neler olmuştu?

Süper Lig'in 29. haftasında Beşiktaş deplasmanda Sivasspor'u 2-1 yendiği maçtan sonra  A Spor yorumcuları Turgay Demir ve Erman Toroğlu bir pozisyonu tartışırken canlı yayında gergin anlar yaşanmıştı.

Programın moderatörü Serkan Korkmaz ile Gary Medel'in pozisyonu üzerine tartışmaya başlayan Turgay Demir'e sinirlenen Erman Toroğlu, "Sana ne!" şeklinde tepki göstermişti.
Turgay Demir'in "Sen bana neden karışıyorsun?" sözüne Erman Toroğlu, "Benim sana karıştığım yok oğlum" diyerek cevap verdi. Bunun üzerine Turgay Demir, Erman Toroğlu'na "Ben senin oğlun değilim hocam. Bana 'taraflı' diyorsan, en büyük taraflı sensin. Ben tarafsızım" diyerek çıkışmıştı.

Erman Toroğlu'nun "Ben bu adamla bir daha program yapmam" sözüne Turgay Demir de "Aman çok da umrumda! Bir daha program yapmayız" cevabını vermişti. Serkan Korkmaz olaya müdahale ederek Sivasspor-Beşiktaş maçının özetini ekranlara getirmişti.