Reklamı Geç

Her takıma Ankaragücü Taraftarı Gibi Taraftar Nasip Etsin

Her takıma Ankaragücü Taraftarı Gibi Taraftar Nasip Etsin
Bu içerik 1405 kez okundu.

Ankaragücü Başkan Yardımcısı Metin Akyüz ve Asbaşkan Ertan Şahin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret edip Ankaragücü forması hediye etti.

Ankaragücü'nün köklü bir tarihi olduğunu ancak İstanbul'da kurulduğunu bilmediğini ifade eden İmamoğlu "Her takım Ankaragücü taraftarı gibi taraftar nasip etsin" dedi.

İmamoğlu, Köklü tarihini biliyordum ama İstanbul'da kurulduğunu bilmiyordum. Daha da manvevi olmuş. Ankaragücü taraftarının kulübüyle tutkulu bir bağı var.
Tutku çok önemli bir şey... Bir şeyleri sevmek, takip etmek, bırakmamak. Her takıma öyle taraftar nasip etsin. Ankaragücü taraftarına selamımı götür. Benim tutkum da bu şehir, bu ülke, insanlarımız" dedi.

Metin Akyüz'ün hediye ettiği formayı severek kabul eden İmamoğlu "İyi bir forma kolleksiyonum var. Bunu da oraya koyacağım" dedi.

ankaragücü metin akyüz ertan şahin ekrem imamoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eljif Elmas Napoli'de
Eljif Elmas Napoli'de
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi