Reklamı Geç

Ankaragücü İçin Şimdiden Çalışma Yapmamız Gerekiyor

Ankaragücü İçin Şimdiden Çalışma Yapmamız Gerekiyor
Bu içerik 1139 kez okundu.

Ankaragücü Yönetim Kurulu 31 Mart yerel seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sayın Mansur Yavaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Ankaragücü benim için çok değerlidir. Şimdiden çalışmalarımızı yapmamız gerekiyor. Gerek altyapı gerek ise gelecek sezon planlamasına başlamalıyız. Ligde kalan 6 haftada alınacak puanlar ligde konumumuzu yukarılara taşıyacaktır” ifadelerini kullandı.

Kalıcı yatırımların, projelerin olmasını gerektiğini belirten Yavaş, “Ankaragücü Yönetim Kurulumuz ile projeler üreteceğiz. Şehrimizin gözbebeği için çalışmalara başlamamız gerekiyor. Alınan galibiyetlerde çok mutlu oluyoruz” dedi.
Ankara halkının Ankaragücü ile iç içe olması şehir için çok pozitif bir durum olduğunu belirten Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ın Ankaragücü sevgisini biliyoruz. Şehrimizde sinerjiyi yakalayarak takımımızı hep beraber yukarılara taşımalıyız. Sayın Mansur Yavaş, gerek projeleri gerek destekleri ile bu sinerjide büyük rol alacaktır” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Mehmet Yiğiner ve Başkan Yardımcısı Metin Akyüz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a futbolcuların imzaladığı 06 numara ‘Mansur Yavaş’ yazılı forma, sarı lacivert özel yapım tespih ve çiçek takdim etti.

ankaragücü mansur yavaş mehmet yiğiner metin akyüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaelispor Taraftarlarına Terörist Muamelesi
Kocaelispor Taraftarlarına Terörist Muamelesi
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi