İnegölspor
Giriş Tarihi : 16-04-2019 17:09   Güncelleme : 16-04-2019 17:09

İnegölspor'da İsmail Güldüren Dönemi

İnegölspor'da İsmail Güldüren Dönemi

Spor Toto 2'nci Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor'da Fatih Akyel'den boşalan teknik direktörlük görevine İsmail Güldüren getirildi.

İnegölspor Başkanı Eşref Güç, "Bizim hedeflerimizde mutlaka sezona başlarken şampiyonluk veya Play-Off oynamak vardı. Ancak bunları gerçekleştiremedik. Şu anki yaptığımız hamle İnegölsporumuz'u daha iyi yerlere taşımak, özümüze dönmek. Tabi herkes eski İnegölspor'u hayal ediyor. Niye futbolcu yetiştirmiyor, İnegölspor'un sesi daha fazla neden duyulmuyor. Tabi bunu el birliğiyle yapmamız lazım. Bunu sadece yönetimin yapmasıyla olmaz. Burada birlik ve beraberlik çok önemli. İsmail hocayla bir senelik anlaştık. Bizler yine 1 sene görevimizin başındayız" şeklinde konuştu.

 

İnegölspor Teknik Direktörü İsmail Güldüren ise, "Biz İnegöl'ün evlatları olarak teklifi hiç düşünmeden kabul ettik. larımız değerliler. Yönetimin bize güvendiği gibi bizde altyapıdaki sporcularımıza güveneceğiz. Teknik ekibimizdeki arkadaşların hepsi inegölspor da oynadılar. Bizlerde genç oyuncularımıza sahip çıkarak, İnegölspor'dan Türkiye piyasasında oynayacak, oyuncu yetiştirmek istiyoruz.
Kadro dışında kalan isimlerle, sezon başında konuşabiliriz. 13 altyapıdan, 13 profesyonel oyuncu olacak. İnegölspor asla ve asla hedefsiz olmadı. Yeni bir yapılanma yapacağız. Bu yeni kadromuzla, altyapıdan çıkacak oyuncularımızla başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum. İnegöl halkının, basının desteğiyle bu başarıyı yakalayacağız" diye konuştu.