Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 378 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak ma.larla devam edecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

12 Nisan Cuma

19.00 Afyon Belediyespor-Fenerbahçe (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

13 Nisan Cumartesi

13.00 Galatasaray-Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Sinan Erdem)

15.15 Karşıyaka-Büyükçekmece Basketbol (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 TOFAŞ-Gaziantep Basketbol (TOFAŞ)

14 Nisan Pazar:

13.00 Beşiktaş-Bahçeşehir Koleji (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

15.15 Darüşşafaka-Banvit (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Türk Telekom (Cebeci)




Kadınlar Basketbol Süper Ligi

13 Nisan Cumartesi

13.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Servet Tazegül)

13.00 Canik Belediyespor-Galatasaray (Mustafa Dağıstanlı)

13.00 BOTAŞ-Kırçiçeği Bodrum (Ankara)

13.00 İzmit Belediyespor-OGM Ormanspor (Kocaeli Atatürk)

13.00 Beşiktaş-Gündoğdu Adana Basketbol (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

13.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Kayseri Basketbol (Antakya)

16.00 Fenerbahçe-Çukurova Basketbol (Metro Enerji)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

12 Nisan Cuma

14.00 İTÜ Basketbol-Edirnespor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

17.00 Artvin Belediyespor-Petkimspor (Çoruh Üniversitesi)

18.30 Semt77 Yalova Belediyespor-Düzce Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

13 Nisan Cumartesi

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-OGM Ormanspor (Mamak Belediyesi)

16.00 Karesispor-Konyaspor (Kurtdereli)

16.00 Ankara DSİ-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ankara DSİ Etlik)

18.00 Bursaspor-Bandırma Kırmızı (Bursa Atatürk)

18.00 Akhisar Belediyespor-Finalspor (Akhisar Belediye)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

12 Nisan Cuma

14.00 Bayraklı Belediyespor-Nesibe Aydın (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 A Koleji-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Durugöl Recep Kara)

14.00 İstanbulgücü-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Caferağa)

14.00 Mersin Üniversitesi-Akdeniz Üniversitesi (Mersin Üniversitesi)

14.00 Çankaya Üniversitesi-Urla Belediyespor (Arı Koleji Olimpik)

13 Nisan Cumartesi

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Galatasaray Gelişim (Elazığ İl Özel İdare)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Yalova 90. Yıl)

basketbol maç program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'tan Resmi Tyler Boyd Açıklaması
Beşiktaş'tan Resmi Tyler Boyd Açıklaması
Chicago Bulls Ömer Aşık'ın Sözleşmesini Fesih Etti
Chicago Bulls Ömer Aşık'ın Sözleşmesini Fesih Etti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi