Reklamı Geç

Ankaragücü'nde Garip Açıklamalar

Ankaragücü'nde Garip Açıklamalar
Bu içerik 1397 kez okundu.

Ankaragücü internet sitesinde  Antalyaspor maçı sonrasında trafik kazasında yaşamını yitiren Eren Açıkgöz ve Mert Turgut Çakır ailelerine yapılacak yardım ile ilgili ile peş yapılan açıklamalar kafaları karıştırdı.

Bilgilendirme başlığı ile yapılan açıklamanın sonunda "Sonuç olarak 136 Bin TL tutarındaki maç hasılatı, vefat eden iki taraftarımızın ailelerine verilmek üzere resmi bir prosedür ile işlenmiş olup, bu rakam üzerine eklenecek maddi yardım ile arzuladığımız destek ailelere aktarılacaktır" sözleri anlaşılamazken, Bilgilendirme / Özel başlığı ile yapılan ikinci açıklamada "Bu konu ile ilgili vefat eden kardeşlerimizin ailelerine samimi olarak destek vermek isteyen kişiler, ailelerin bireysel banka hesaplarına yardım gönderebilir" ifadeleri kullanıldı.

İşte kulüp sitesinde peş peşe yapılan açıklamalar

BİLGİLENDİRME |

Spor Toto Süper Lig’in 24. Hafta karşılaşmasında deplasmanda karşı karşıya geldiğimiz Antayaspor maçı dönüşünde, elim bir trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Eren Açıkgöz ve Mert Turgut Çakır isimli iki taraftarımızı son yolculuklarına uğurlamıştık.

Camia olarak büyük bir üzüntü duyduğumuz bu süreç sonrasında, Spor Toto Süper Lig’in 25. Hafta mücadelesinde, Eryaman Stadyumu’nda Bursaspor ile karşı karşıya gelmiş ve bu maçın hasılatının vefat eden Ankaragücü taraftarı olan iki kardeşimizin ailelerine verileceğini kamuoyu ile paylaşmıştık.

Manevi desteğin yanı sıra maddi anlamda da MKE Ankaragücü Spor Kulübü olarak, vefat eden iki tarafımızın aileleri ile görüşerek, onların yanında olduğumuzu belirtmiştik. Kendi saha ve seyircimizin önünde oynadığımız Bursaspor karşılaşmasında elde ettiğimiz gelir, vefat eden taraftarlarımızın ailelerine verilecek ciddi bir destek olmadığı için bu rakamın daha yüksek bir meblaya ulaşması adına aileler ile iletişime geçilmiş ve bu bilgi paylaşılmıştır.
Bursaspor karşılaşmasında elde ettiğimiz maç hasılatı, stadyum giderlerinin kesintisinden sonra 136 Bin TL olarak kayıtlara geçmiştir. Fakat bu rakam MKE Ankaragücü Spor Kulübü olarak ailelere yapılacak destek anlamında yetersiz bulunmuştur. Sonuç olarak 136 Bin TL tutarındaki maç hasılatı, vefat eden iki taraftarımızın ailelerine verilmek üzere resmi bir prosedür ile işlenmiş olup, bu rakam üzerine eklenecek maddi yardım ile arzuladığımız destek ailelere aktarılacaktır.

MKE ANKARAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ

Bilgilendirme / Özel

Bilindiği üzere, Spor Toto Süper Lig’in 24. Hafta karşılaşmasında deplasmanda karşı karşıya geldiğimiz Antalyaspor maçı dönüşünde, elim bir trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Eren Açıkgöz ve Mert Turgut Çakır taraftar kardeşlerimizin ailelerine, Bursaspor maçı hasılatını verileceği kulübümüz tarafından duyurulmuştur.

Bugün sosyal medyada bu konu ile ilgili birçok ithamlar yer almaktadır. Yaptığımız açıklamada, bu maçın giderleri maç hasılatından düşülmesi sonucunda, 136 Bin TL tutarın kaldığını ve bu tutar üzerine kulübümüzce gerekli maddi desteğin verilerek ailelere aktarılacağını paylaştık.

Ancak, sosyal medyada stadyum giderlerinin daha az olduğu yönünde çıkan asılsız iddialara cevap vermek adına maç giderlerini kamuoyu ile paylaşma ihtiyacı doğmuştur.

120.000.00 T​L / Stadyum Kirası
20.650.00 TL / Kumanya Bedeli
18.575.00 TL​​ / Stadyum Görevlileri Ücreti
60.000.00 TL​​ / Özel Güvenlik
12.500.00 TL / ​​Resmi Güvenlik
1.600.00 TL / ​​İtfaiye Görevlileri

Toplam Gider:
233.325.00 TL

Bursaspor karşılaşması maç hasılatı:
369.148.00 TL

Kalan hasılat:
135.823.00 TL

Bu konu ile ilgili vefat eden kardeşlerimizin ailelerine samimi olarak destek vermek isteyen kişiler, ailelerin bireysel banka hesaplarına yardım gönderebilir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

MKE Ankaragücü Spor Kulübü

ankaragücü Eren Açıkgöz Mert Turgut Çakır haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Boluspor'da Necip Çarıkcı Güven Tazeledi
Boluspor'da Necip Çarıkcı Güven Tazeledi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi