Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 263 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

5 Nisan Cuma

19.00 Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol-Afyon Belediyespor (Sakarya)

6 Nisan Cumartesi

15.15 Türk Telekom-Karşıyaka (Ankara)

17.30 Büyükçekmece Basketbol-TOFAŞ (Gazanfer Bilge)

7 Nisan Pazar:

13.00 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Anadolu Efes-Bahçeşehir Koleji (Sinan Erdem)

17.30 Banvit-Galatasaray (Banvit Kara Ali Acar)




8 Nisan Pazartesi:

20.00 Darüşşafaka-Beşiktaş (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

6 Nisan Cumartesi

14.00 Gündoğdu Adana Basketbol-Canik Belediyespor (Menderes)

14.00 OGM Ormanspor-Beşiktaş (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Galatasaray-BOTAŞ (Ahmet Cömert)

14.00 Çukurova Basketbol-İzmit Belediyespor (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Bodrum Binnaz Karakaya)

16.00 Kayseri Basketbol-Fenerbahçe (Kadir Has Kongre Merkezi)

7 Nisan Pazar:

16.00 İstanbul Üniversitesi-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Prof. Dr. Turgay Atasü)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

5 Nisan Cuma

16.00 OGM Ormanspor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (M. Sait Zarifoğlu)

17.00 Artvin Belediyespor-Semt77 Yalova Belediyespor (Çoruh Üniversitesi)

18.00 Düzce Belediyespor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Kalıcı Konutlar Merkez)

6 Nisan Cumartesi

14.30 Finalspor-Petkimspor (Bursa Atatürk)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bursaspor (Muradiye)

17.00 Edirnespor-Karesispor (Mimar Sinan)

17.00 Konyaspor-Ankara DSİ (Selçuklu Belediyesi)

7 Nisan Pazar:

13.30 Bandırma Kırmızı-Akhisar Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

5 Nisan Cuma

13.30 Nesibe Aydın-A Koleji (TOBB ETÜ)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-İstanbulgücü (Yeni Artuklu)

16.30 İstanbul Üniversitesi Gelişim-Elazığ İl Özel İdare (Prof. Dr. Turgay Atasü)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Çankaya Üniversitesi (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Mersin Üniversitesi (Edip Buran)

6 Nisan Cumartesi

14.00 Akdeniz Üniversitesi-Edremit Belediyesi Gürespor (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

7 Nisan Pazar:

13.00 Galatasaray Gelişim-Urla Belediyespor (Ahmet Cömert)

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Yalova VİP Gençlik (Yıldırım Şahin Başol)

basketbol maç program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altay Bayındır'dan İlginç İstatistik
Altay Bayındır'dan İlginç İstatistik
Kayserispor Kalecisi Lung Ankaragücü Maçında Kalede
Kayserispor Kalecisi Lung Ankaragücü Maçında Kalede
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi