Reklamı Geç

Seçim Bitti Mehmet Yiğiner 'Yardım Almadık' Dedi

Seçim Bitti Mehmet Yiğiner 'Yardım Almadık' Dedi
Bu içerik 2128 kez okundu.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, transfer döneminde kimseden yardım almadıklarını sadece transfer yasağının kalmasında destek geldiğini açıkladı.

Kriz dönemine girmemek için mücadele ettiklerini belirten Mehmet Yiğiner, "İşin gerçeği, şu an en az borcu olan kulüplerden biri biziz. 2-3 milyar borcu olanlar var. Biz şunu söylüyoruz, bizim sponsorluktan gelen parayı bize verseler, futbolcuların paralarını ödeyeceğiz. Peşinatlarını zaten biz kendimiz, yönetim olarak ödedik. Bu futbolcuları transfer ederken özellikle altını çiziyorum hiçbir kurum veya kişiden destek almadık. Sadece transfer yasağı kaldırılırken destek aldık. Kaldırıldıktan sonra futbolcuların peşinatlarını, ödemelerini sadece biz yaptık. Bu yönetimin başarısı.
Dışarıda bir algı var, 'biz para vermiyoruz, kulüp kendiliğinden gidiyor' gibi. Böyle bir şey kesinlikle yok. Özellikle 12 tane futbolcunun transferi tamamen bizlerin sayesinde oldu. Yöneticiler elini taşın altına koydu. Şahsi kredilerle, kefilliklerle, cebimizde olan nakitlerle bu futbolcuların peşinatlarını ödedik. Şimdi bunların aylık ücretleri ödenecek. Sorun çıkmaz diye düşünüyoruz, umut ediyoruz" ifadelerini kullandı.

ankaragücü mehmet yiğiner yardım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
A Milli Takım Yerini Korudu
A Milli Takım Yerini Korudu
Borç Batağındaki Kulüpler Satılıyor mu?
Borç Batağındaki Kulüpler Satılıyor mu?
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi