Reklamı Geç

Mansur Yavaş ve Ankaragücü

Mansur Yavaş ve Ankaragücü
Bu içerik 1495 kez okundu.

Ankara'da seçimi CHP adayı Mansur Yavaş'ın kazanması Ankaragücü tarftarları arasında sevinçle karşılanırken, Ankaragücü yönetiminde sessizlik vardı. 

Seçim öncesi AKP'ye sürekli yakın duran Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner'in Mansur Yavaş'ın seçilmesi sonrası nasıl bir tavır takınacağı merakla beklenirken, önümüzdeki günler Ankaragücü için belirsizliklerle dolu.

Belediye destek verecek mi?

Ankaragücü ile Ankara Büyükşehir Belediyesi arasında hep belirsizlik oldu. Ankara Büyükşehir Belediyesi Ankaragücü'ne sık sık yardım kararı alsa da ya yardımı geç ya da eksik yaptı.

Mehmet Yiğiner geçtiğimiz haftalarda Mustafa Tuna yönetiminin 6 milyon yardım kararı aldığı ancak 1 milyon ödediğini açıklanmıştı.

Mansur Yavaş'ın bundan sonra Mehmet Yiğiner yönetimine destek verip vermeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Eryaman Stadı büyük sorun?

Eksikleri tamamlanmadan açılan ve açıldıktan sonra da eksikleri tamamlanmayan Eryaman Stadı, ile ilgili sorun yeni belediye başkanı Mansur Yavaş'ın önüne gelecek.

Belediye ve yüklenici firma arasındaki kapasite arttırma nedeniyle oluşan sorun hala sürüyor.

Melih Gökçek'in şirketi olarak bilinen Söğüt İnşaat kapasite artırımı nedeniyle belediyeden 40 milyon lira isterken, ne belediye ne de stadın üst kullanım hakkını alan Gençlik ve Spor Bakanlığı bu ödemeyi yapmaya yanaşmıyor.

Eksikler kısa sürede tamamlanmazsa gelecek sezon Eryaman Stadı'nda maç oynanmama tehlikesi ile karşı karşıya kalınacak.

ankaragücü mansur yavaş mehmet yiğiner haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akhisarspor, A.Gücü'nün de İstediği Hoca İle Görüşüyor
Akhisarspor, A.Gücü'nün de İstediği Hoca İle Görüşüyor
A.Gücü'nün Rakibi Kasımpaşa Hoca Arıyor
A.Gücü'nün Rakibi Kasımpaşa Hoca Arıyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi