Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 216 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

30 Mart Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-Gaziantep Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Afyon Belediyespor-Banvit (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

17.30 TOFAŞ-Türk Telekom (TOFAŞ)

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Sakarya BŞB Basketbol (Cebeci Spor Kompleksi)

1 Nisan Pazartesi:

19.00 Karşıyaka-Fenerbahçe (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.00 Galatasaray-Darüşşafaka (Sinan Erdem)

20.00 Beşiktaş-Anadolu Efes (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

30 Mart Cumartesi

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Bodrum Binnaz Karakaya)

14.00 Beşiktaş-Çukurova Basketbol (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

16.00 Kayseri Basketbol-İstanbul Üniversitesi (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.00 Canik Belediyespor-OGM Ormanspor (Mustafa Dağıstanlı)

16.00 BOTAŞ-Gündoğdu Adana Basketbol (Ankara)

17.00 İzmit Belediyespor-Fenerbahçe (Kocaeli Atatürk)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

29 Mart Cuma

14.00 Sigortam.net İTÜ Basketbol-Düzce Belediyespor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

15.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Artvin Belediyespor (Mamak Belediyesi)

18.30 Semt77 Yalova Belediyespor-Finalspor (Yalova 90. Yıl)

30 Mart Cumartesi

14.00 Petkimspor-Akhisar Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Muradiye)

16.00 Ankara DSİ-Edirnespor (Ankara DSİ Etlik)

16.00 Karesispor-OGM Ormanspor (Kurtdereli)

18.00 Bursaspor-Konyaspor (Bursa Atatürk)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

29 Mart Cuma

14.00 A Koleji-Bayraklı Belediyespor (Durugöl Recep Kara)

14.00 Mersin Üniversitesi-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Mersin Üniversitesi)

14.00 Çankaya Üniversitesi-Galatasaray Gelişim (Arı Koleji Olimpik)

30 Mart Cumartesi

14.00 Urla Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Urla 12 Eylül)

14.00 Yalova VİP Gençlik-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

14.00 İstanbulgücü-Nesibe Aydın (Caferağa)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Akdeniz Üniversitesi (Elazığ İl Özel İdare)

basketbol maç fikstür program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir Dağılıyor
Başakşehir Dağılıyor
Göztepe'de Hesap Kitap Dönemi
Göztepe'de Hesap Kitap Dönemi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi