Basketbol
Giriş Tarihi : 29-03-2019 09:35   Güncelleme : 29-03-2019 09:35

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

30 Mart Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-Gaziantep Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Afyon Belediyespor-Banvit (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

17.30 TOFAŞ-Türk Telekom (TOFAŞ)

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Sakarya BŞB Basketbol (Cebeci Spor Kompleksi)

1 Nisan Pazartesi:

19.00 Karşıyaka-Fenerbahçe (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.00 Galatasaray-Darüşşafaka (Sinan Erdem)

20.00 Beşiktaş-Anadolu Efes (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

30 Mart Cumartesi

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Bodrum Binnaz Karakaya)

14.00 Beşiktaş-Çukurova Basketbol (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

16.00 Kayseri Basketbol-İstanbul Üniversitesi (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.00 Canik Belediyespor-OGM Ormanspor (Mustafa Dağıstanlı)

16.00 BOTAŞ-Gündoğdu Adana Basketbol (Ankara)

17.00 İzmit Belediyespor-Fenerbahçe (Kocaeli Atatürk)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

29 Mart Cuma

14.00 Sigortam.net İTÜ Basketbol-Düzce Belediyespor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

15.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Artvin Belediyespor (Mamak Belediyesi)

18.30 Semt77 Yalova Belediyespor-Finalspor (Yalova 90. Yıl)

30 Mart Cumartesi

14.00 Petkimspor-Akhisar Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Muradiye)

16.00 Ankara DSİ-Edirnespor (Ankara DSİ Etlik)

16.00 Karesispor-OGM Ormanspor (Kurtdereli)

18.00 Bursaspor-Konyaspor (Bursa Atatürk)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

29 Mart Cuma

14.00 A Koleji-Bayraklı Belediyespor (Durugöl Recep Kara)

14.00 Mersin Üniversitesi-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Mersin Üniversitesi)

14.00 Çankaya Üniversitesi-Galatasaray Gelişim (Arı Koleji Olimpik)

30 Mart Cumartesi

14.00 Urla Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Urla 12 Eylül)

14.00 Yalova VİP Gençlik-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

14.00 İstanbulgücü-Nesibe Aydın (Caferağa)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Akdeniz Üniversitesi (Elazığ İl Özel İdare)