Reklamı Geç

Galatasaray'a Bir Şok da UEFA'dan

Galatasaray'a Bir Şok da UEFA'dan
Bu içerik 267 kez okundu.

Galatasaray'da Mali Genel Kurul'da idari yönden ibra edilmeyen Mustafa Cengiz yönetimine bir şok daha...

Galatasaray'da 23 Mart’ta yapılan Mali Genel Kurul’da Başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi mali olarak ibra edilmesine karşısın idari olarak 331’e karşı 358 oyla idari edilmemişti.

Galatasaray'da idari yönden ibra edilmeyen Mustafa Cengiz yönetimi, tüzük gereği bir ay içerisinde seçime gitmek zorunda.

Ancak zorunlu seçim kararı ile sonuçlanan genel kurulun ardından başkan Mustafa Cengiz düzenlediği basın toplantısında yönetim olarak görevlerinin başında olduklarını söyledi.

Mustafa Cengiz, genel kurulda alınan kararlara karşı hukuki olarak mücadele edeceklerini belirterek, "Tüm Galatasaraylılar müsterih olsun. Emanetiniz emin ellerdedir" açıklamasını yaptı.
Bazı hukukçular ise Mustafa Cengiz yönetiminin 23 Nisan'a kadar mahkemeden tedbir kararı aldırması gerektiğini ve 23 Mayıs’a kadar da bir seçim yapılması gerektiğini ifade ederken...

Bazı hukukçular ise Mustafa Cengiz başkanlığındaki yönetim kurulunun 1 ay içinde seçim kararı almaması durumunda sarı-kırmızılı kulübe kayyum atanabileceğini ifade ediyor.

Galatasaray'da yaşanan son gelişmeler UEFA'nın da gündemine girdi.

Galatasaray ve birçok kulübü artık yakından takip eden UEFA, Mali Genel Kurul’daki ibrasızlık konusu ile alakalı, sarı kırmızılı yönetimin kapısını çaldı.
Bu doğrultuda yetkililer, “Galatasaray’da neler oluyor?” diyerek G.Saray Kulübü’nde yaşanan ve yıllar boyunca unutulmayacak genel kurul üzerine kapsamlı, detaylı bilgi ve rapor istedi.

UEFA’nın talebi üzerine, yönetim hemen harekete geçti.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Oytun Özer, UEFA’nın istediği bilgi ve raporları hazırlayıp gönderdi.

Galatasaray geçtiğimiz günlerde CAS'tan gelen haberle sevinmişti.

Sarı kırmızılı kulüp, uzlaşma anlaşmasının UEFA Yargı Komisyonu tarafından reddedilmesine yönelik yapılan itirazın, CAS tarafından kabul edildiğini açıkladı.

Son yaşananların Galatasaray açısından ne gibi sonuçlar doğuracağı merak konusu.

galatasaray mustafa cengiz uefa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlerbirliği Bıraktı Altay Kapıyor
Gençlerbirliği Bıraktı Altay Kapıyor
Futbol Takımları Erzurum'u Tercih Etti
Futbol Takımları Erzurum'u Tercih Etti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi