Reklamı Geç

Futbol: Haftanın Programı

Futbol: Haftanın Programı
Bu içerik 848 kez okundu.

 

Futbolda mücadele, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

23 Mart Cumartesi

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Tokatspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

24 Mart Pazar:

14.30 Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu (Şanlıurfa GAP)

14.30 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 BAK Spor-Menemen Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Pendikspor-Fatih Karagümrük (Pendik)

15.00 Bandırmaspor-Konya Anadolu Selçukspor (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Fethiyespor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Kırklarelispor-Tuzlaspor (Kırklareli Atatürk)




Beyaz Grup

23 Mart Cumartesi

15.00 Eyüpspor-Amed Sportif Faaliyetler (Esenler)

15.00 Ankara Demirspor-Sakaryaspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Bayrampaşa-Keçiörengücü (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Gümüşhanespor (Sancaktepe 15 Temmuz)

24 Mart Pazar:

15.00 İnegölspor-Manisaspor (İnegöl İlçe)

15.00 Samsunspor-Niğde Anadolu (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Hacettepe (Bodrum İlçe)

15.00 Kastamonuspor 1966-Sarıyer (Gazi)

TFF 3. Lig

1. Grup

23 Mart Cumartesi

14.30 Hekimoğlu Trabzon-Körfezspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Yomraspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Yomra İlçe)

24 Mart Pazar:

14.30 Batman Petrolspor-Erzin Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

15.00 Şile Yıldızspor-Nazilli Belediyespor (Şile)

15.00 Erbaaspor-Artvin Hopaspor (Erbaa İlçe)

15.00 Ergene Velimeşespor-Kozan Belediyespor (Ergene Velimeşe)

15.00 Gebzespor-Tire 1922 (Gebze Alaettin Kurt)

15.00 Silivrispor-Nevşehir Belediyespor (Silivri)

2. Grup

23 Mart Cumartesi

14.00 Çatalcaspor-Elaziz Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

24 Mart Pazar:

14.30 Yeni Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

14.30 Osmaniyespor-Alibeyköyspor (Osmaniye 7 Ocak)

14.30 Adıyaman 1954-Düzcespor (Adıyaman Atatürk)

14.30 Ofspor-Kemerspor 2003 (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

14.30 Pazarspor-Karşıyaka (Pazar İlçe)

15.00 Kızılcabölükspor-Esenler Erokspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.00 Bergama Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Altındağ Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Ankara Aktepe)

3. Grup

23 Mart Cumartesi

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Fatsa Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Bağcılarspor-Yeni Çorumspor (Bağcılar Mahmutbey)

15.00 Bucaspor-Ankara Adliyespor (Yeni Buca)

24 Mart Pazar:

14.30 Payasspor-Muğlaspor (Payas İlçe)

14.30 Diyarbekirspor-Bayburt İl Özel İdare (Diyarbakır)

14.30 24 Erzincanspor-1461 Trabzon (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

15.00 Kocaelispor-Cizrespor (Kocaeli)

15.00 Serik Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

15.00 Turgutluspor-Gölcükspor (Turgutlu 7 Eylül)

futbol maç fikstür haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'tan Resmi Tyler Boyd Açıklaması
Beşiktaş'tan Resmi Tyler Boyd Açıklaması
Chicago Bulls Ömer Aşık'ın Sözleşmesini Fesih Etti
Chicago Bulls Ömer Aşık'ın Sözleşmesini Fesih Etti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi