Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 626 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

23 Mart Cumartesi

13.00 Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol-Karşıyaka (Sakarya)

15.15 Galatasaray-Beşiktaş (Sinan Erdem)

17.30 Banvit-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

24 Mart Pazar:

13.00 Fenerbahçe-TOFAŞ (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Gaziantep Basketbol-Anadolu Efes (Şahinbey)

17.30 Büyükçekmece Basketbol-Bahçeşehir Koleji (Gazanfer Bilge)

25 Mart Pazartesi:

19.00 Darüşşafaka-Afyon Belediyespor (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

23 Mart Cumartesi

14.00 Gündoğdu Adana Basketbol-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Menderes)

14.00 OGM Ormanspor-BOTAŞ (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Çukurova Basketbol-Canik Belediyespor (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-İstanbul Üniversitesi (Bodrum Binnaz Karakaya)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-İzmit Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.30 Galatasaray-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Cömert)




24 Mart Pazar:

16.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Metro Enerji)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

22 Mart Cuma

17.00 Artvin Belediyespor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Çoruh Üniversitesi)

18.00 Düzce Belediyespor-Karesispor (Kalıcı Konutlar Merkez)

23 Mart Cumartesi

14.30 Finalspor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Bursa Atatürk)

16.00 Ankara DSİ-OGM Ormanspor (Ankara DSİ Etlik)

17.00 Edirnespor-Bursaspor (Mimar Sinan)

17.00 Konyaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

18.00 Akhisar Belediyespor-Semt77 Yalova Belediyespor (Akhisar Belediye)

24 Mart Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Petkimspor (Banvit Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

22 Mart Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Yalova VİP Gençlik (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-Çankaya Üniversitesi (Ordu Atatürk)

18.00 Bayraklı Belediyespor-İstanbulgücü (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Elazığ İl Özel İdare (Edip Buran)

23 Mart Cumartesi

14.00 Akdeniz Üniversitesi-Urla Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

15.30 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Mersin Üniversitesi (Yeni Artuklu)

24 Mart Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Edremit Belediyesi Gürespor (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

16.00 İstanbul Üniversitesi Gelişim-Galatasaray Gelişim (Prof. Dr. Turgay Atasü)

 

basktbol maç fikstür program haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Haftanın Programı
Futbolda Haftanın Programı
Yenidoğan Bebek Tulum Modelleri
Yenidoğan Bebek Tulum Modelleri
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi