Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 282 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

16 Mart Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-Türk Telekom (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Pınar Karşıyaka-Banvit (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 TOFAŞ-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (TOFAŞ)

17.30 Afyon Belediyespor-Galatasaray (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

20.00 Anadolu Efes-Büyükçekmece Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)




17 Mart Pazar:

17.30 Beşiktaş-Gaziantep Basketbol (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Darüşşafaka (Cebeci)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

16 Mart Cumartesi

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-OGM Ormanspor (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-Kayseri Basketbol (Bodrum Binnaz Karakaya)

17 Mart Pazar:

14.00 Beşiktaş-İzmit Belediyespor (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

14.00 İstanbul Üniversitesi-Galatasaray (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.00 Canik Belediyespor-Fenerbahçe (Mustafa Dağıstanlı)

16.00 BOTAŞ-Çukurova Basketbol (Ankara)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Gündoğdu Adana Basketbol (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

15 Mart Cuma

14.00 İTÜ Basketbol-Finalspor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

18.30 Semt77 Yalova Belediyespor-Petkimspor (Yalova 90. Yıl)

16 Mart Cumartesi

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Edirnespor (Muradiye)

16.00 Ankara DSİ-Düzce Belediyespor (Ankara DSİ Etlik)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Akhisar Belediyespor (Mamak Belediyesi)

16.00 Karesispor-Artvin Belediyespor (Kurtdereli)

18.00 Bursaspor-OGM Ormanspor (Bursa Atatürk)

17 Mart Pazar:

17.00 Konyaspor-Bandırma Kırmızı (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

15 Mart Cuma

14.00 Mersin Üniversitesi-Nesibe Aydın (Mersin Üniversitesi)

14.00 Çankaya Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Arı Koleji Olimpik)

16 Mart Cumartesi

14.00 Urla Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Urla 12 Eylül)

14.00 İstanbulgücü-A Koleji (Caferağa)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Elazığ İl Özel İdare)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Bayraklı Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

17 Mart Pazar:

13.00 Galatasaray Gelişim-Akdeniz Üniversitesi (Ahmet Cömert)

basketbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray Şampiyon
Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray Şampiyon
A.Gücü'nün Beklediği Maç Golsüz Bitti
A.Gücü'nün Beklediği Maç Golsüz Bitti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi