Ankaragücü
Giriş Tarihi : 09-03-2019 22:55   Güncelleme : 09-03-2019 22:55

Eren/Mert Ölmedi Kalbimizde Yaşıyor

Eren/Mert Ölmedi Kalbimizde Yaşıyor

Süper Lig'in iki kardeş takımı Ankaragücü ve Bursaspor maçında Antalyaspor deplasmanından dönerken trafik kazsında yaşamını yitiren Mert Turgut Çakır ve Eren Açıkgöz damgasını vurdu.

Mert ve Eren için tribünlerde kariegrofi düzenlenirken ilk yarıda iki takım taraftarları da Eren ve Mert dışında tezahürat yapmadı.

Mert ve Eren için taziyeye gelen Beşiktaş, Galatasaray, Eskişehirspor, Trabzonspor, Konyaspor ve Göztepeli taraftarlar da maçı takip etti.

Süper Ligin 25. haftasında Ankaragücü, sahasında Bursaspor'u konuk etti. Alt sıraları yakından ilgilendiren mücadele başladığı gibi sona ererken, Ankaragücü 31, Bursaspor ise 28 puana yükseldi. Karşılaşma öncesinde her iki takım taraftarları, Antalya maçı dönüşü trafik kazasında hayatını kaybeden Mert Turgut Çakır ve Eren Açıkgöz için tezahüratlarda bulundu.
Öte yandan tüm takımlarla düşmanlığını bitiren Ankaragücülü taraftarları diğer takım taraftarları yalnız bırakmadı. Mücadeleyi Beşiktaş, Galatasaray, Eskişehirspor, Trabzonspor, Konyaspor ve Göztepeli taraftarlar da takip etti.

MAÇ ÖNCESİ  VE İÇİNDE ÇIKAN KAVGAYA TRİBÜNLER TEPKİ GÖSTERDİ

Ankaragücü - Bursaspor mücadelesi öncesinde protokol tribünün karşısındaki bölümde, maç içince maraton tribününde çıkan kavgaya diğer tribünler "Huzuru bozanlar dışarı çıksın" sloganlarıyla tepki gösterdi.