Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 317 kez okundu.

Basketbol mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Programı şöyle

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

9 Mart Cumartesi

13.00 Afyon Belediyespor-Beşiktaş (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

15.15 Galatasaray-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Sinan Erdem)

17.30 Banvit-TOFAŞ (Banvit Kara Ali Acar)

10 Mart Pazar:

13.00 Fenerbahçe-Bahçeşehir Koleji (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Büyükçekmece Basketbol-Gaziantep Basketbol (Gazanfer Bilge)

17.30 Darüşşafaka-Karşıyaka (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

11 Mart Pazartesi:

19.00 Türk Telekom-Anadolu Efes (Ankara)




Kadınlar Basketbol Süper Ligi

9 Mart Cumartesi

13.00 Galatasaray-Kırçiçeği Bodrum (Ahmet Cömert)

14.00 Gündoğdu Adana Basketbol-İstanbul Üniversitesi (Menderes)

14.00 OGM Ormanspor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Kayseri Basketbol-Beşiktaş (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.00 İzmit Belediyespor-Canik Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

10 Mart Pazar:

14.00 Çukurova Basketbol-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Servet Tazegül)

12 Mart Salı:

19.00 Fenerbahçe-BOTAŞ (Metro Enerji)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

8 Mart Cuma

16.00 OGM Ormanspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

17.00 Artvin Belediyespor-Ankara DSİ (Çoruh Üniversitesi)

17.00 Edirnespor-Konyaspor (Mimar Sinan)

18.00 Düzce Belediyespor-Bursaspor (Kalıcı Konutlar Merkez)

9 Mart Cumartesi

14.30 Finalspor-Karesispor (Bursa Atatürk)

16.00 Petkimspor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (İzmir ENKA)

18.00 Akhisar Belediyespor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Akhisar Belediye)

10 Mart Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Semt77 Yalova Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

8 Mart Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Edremit Belediyesi Gürespor (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-Yalova VİP Gençlik (Durugöl Recep Kara)

16.00 Bayraklı Belediyespor-Mersin Üniversitesi (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Galatasaray Gelişim (Edip Buran)

9 Mart Cumartesi

13.30 İstanbulgücü-Çankaya Üniversitesi (Caferağa)

14.00 Akdeniz Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

15.30 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare (Yeni Artuklu)

10 Mart Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Urla Belediyespor (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

basketbol maç program haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Hazırlık Maçları Sonuçları
Hazırlık Maçları Sonuçları
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi