Basketbol
Giriş Tarihi : 08-03-2019 09:42   Güncelleme : 08-03-2019 09:42

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbol mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Programı şöyle

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

9 Mart Cumartesi

13.00 Afyon Belediyespor-Beşiktaş (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

15.15 Galatasaray-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Sinan Erdem)

17.30 Banvit-TOFAŞ (Banvit Kara Ali Acar)

10 Mart Pazar:

13.00 Fenerbahçe-Bahçeşehir Koleji (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Büyükçekmece Basketbol-Gaziantep Basketbol (Gazanfer Bilge)

17.30 Darüşşafaka-Karşıyaka (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

11 Mart Pazartesi:

19.00 Türk Telekom-Anadolu Efes (Ankara)




Kadınlar Basketbol Süper Ligi

9 Mart Cumartesi

13.00 Galatasaray-Kırçiçeği Bodrum (Ahmet Cömert)

14.00 Gündoğdu Adana Basketbol-İstanbul Üniversitesi (Menderes)

14.00 OGM Ormanspor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Kayseri Basketbol-Beşiktaş (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.00 İzmit Belediyespor-Canik Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

10 Mart Pazar:

14.00 Çukurova Basketbol-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Servet Tazegül)

12 Mart Salı:

19.00 Fenerbahçe-BOTAŞ (Metro Enerji)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

8 Mart Cuma

16.00 OGM Ormanspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

17.00 Artvin Belediyespor-Ankara DSİ (Çoruh Üniversitesi)

17.00 Edirnespor-Konyaspor (Mimar Sinan)

18.00 Düzce Belediyespor-Bursaspor (Kalıcı Konutlar Merkez)

9 Mart Cumartesi

14.30 Finalspor-Karesispor (Bursa Atatürk)

16.00 Petkimspor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (İzmir ENKA)

18.00 Akhisar Belediyespor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Akhisar Belediye)

10 Mart Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Semt77 Yalova Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

8 Mart Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Edremit Belediyesi Gürespor (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-Yalova VİP Gençlik (Durugöl Recep Kara)

16.00 Bayraklı Belediyespor-Mersin Üniversitesi (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Galatasaray Gelişim (Edip Buran)

9 Mart Cumartesi

13.30 İstanbulgücü-Çankaya Üniversitesi (Caferağa)

14.00 Akdeniz Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

15.30 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare (Yeni Artuklu)

10 Mart Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Urla Belediyespor (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)