TFF 2.Lig
Giriş Tarihi : 05-03-2019 12:46   Güncelleme : 05-03-2019 12:46

TFF 2 ve TFF 3.Lig'de 25. Hafta Programı

TFF 2 ve TFF 3.Lig'de 25. Hafta Programı

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 25. hafta mücadelesi bugün oynanacak Hacettepe-Etimesgut Belediyespor maçıyla başlayacak.

Program şöyle:

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

6 Mart Çarşamba

14.00 Şanlıurfaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Şanlıurfa 11 Nisan)

14.30 Darıca Gençlerbirliği-Kırklarelispor (Darıca)

14.30 Fatih Karagümrük-BAK Spor (Atatürk Olimpiyat)

14.30 Menemen Belediyespor-Sivas Belediyespor (Menemen)

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Etimesgut Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)




14.30 Tokatspor-Zonguldak Kömürspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

14.30 Tuzlaspor-Kahramanmaraşspor (Tuzla Belediye)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Fethiyespor (Tarsus)

14.30 Bandırmaspor Baltok-Pendikspor (Bandırma 17 Eylül)

Beyaz Grup:

5 Mart Salı

14.30 Hacettepe-Ankara Demirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

6 Mart Çarşamba

14.00 Sakaryaspor-Gümüşhanespor (Yeni Sakarya Atatürk)

14.30 Niğde Anadolu-Amed Sportif Faaliyetler (Niğde 5 Şubat)

14.30 Bayrampaşa-Kastamonuspor 1966 (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.30 UTAŞ Uşakspor-Eyüpspor (Uşak 1 Eylül)

14.30 Sarıyer-İnegölspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Manisaspor-Sancaktepe Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Yılport Samsunspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 3. Lig

1 Grup:

6 Mart Çarşamba

14.00 Erzin Belediyespor-Erbaaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

14.00 Yomraspor-Hekimoğlu Trabzon (Yomra)

14.00 Artvin Hopaspor-Silivrispor (Hopa)

14.30 Nazilli Belediyespor-Gebzespor (Nazilli)

14.30 Körfezspor-Ergene Velimeşespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

14.30 Tire 1922-Nevşehir Belediyespor (Tayfur Çiçek)

14.30 Kozan Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (İsmet Atlı)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş)

2. Grup:

6 Mart Çarşamba

14.00 Elaziz Belediyespor-Ofspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

14.00 Yeni Orduspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (19 Eylül)

14.00 Adıyaman 1954-Bergama Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Van Atatürk)

14.30 Kemerspor 2003-Altındağ Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

14.30 Sultanbeyli Belediyespor-Pazarspor (Maltepe Hasan Polat)

14.30 Karşıyaka-Kızılcabölükspor (İzmir Atatürk)

14.30 Alibeyköyspor-Kırşehir Belediyespor (Alibeyköy)

14.30 Düzcespor-Esenler Erokspor (Düzce 18 Temmuz)

3. Grup:

6 Mart Çarşamba

14.00 Bayburt İl Özel İdare-Bucaspor (Bayburt Genç Osman)

14.00 1461 Trabzon-Gölcükspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.00 Cizrespor-Fatsa Belediyespor (Cizre İlçe)

14.00 Diyarbekirspor-Bağcılarspor (Diyarbakır)

14.30 Kocaelispor-Serik Belediyespor (Kocaeli)

14.30 Karacabey Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.30 Ankara Adliyespor-Halide Edip Adıvarspor (Ankara OSTİM)

14.30 Yeni Çorumspor-Payasspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

14.30 Muğlaspor-Turgutluspor (Muğla Atatürk)