Reklamı Geç

TFF 2 ve TFF 3.Lig'de 25. Hafta Programı

TFF 2 ve TFF 3.Lig'de 25. Hafta Programı
Bu içerik 299 kez okundu.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 25. hafta mücadelesi bugün oynanacak Hacettepe-Etimesgut Belediyespor maçıyla başlayacak.

Program şöyle:

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

6 Mart Çarşamba

14.00 Şanlıurfaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Şanlıurfa 11 Nisan)

14.30 Darıca Gençlerbirliği-Kırklarelispor (Darıca)

14.30 Fatih Karagümrük-BAK Spor (Atatürk Olimpiyat)

14.30 Menemen Belediyespor-Sivas Belediyespor (Menemen)

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Etimesgut Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)




14.30 Tokatspor-Zonguldak Kömürspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

14.30 Tuzlaspor-Kahramanmaraşspor (Tuzla Belediye)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Fethiyespor (Tarsus)

14.30 Bandırmaspor Baltok-Pendikspor (Bandırma 17 Eylül)

Beyaz Grup:

5 Mart Salı

14.30 Hacettepe-Ankara Demirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

6 Mart Çarşamba

14.00 Sakaryaspor-Gümüşhanespor (Yeni Sakarya Atatürk)

14.30 Niğde Anadolu-Amed Sportif Faaliyetler (Niğde 5 Şubat)

14.30 Bayrampaşa-Kastamonuspor 1966 (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.30 UTAŞ Uşakspor-Eyüpspor (Uşak 1 Eylül)

14.30 Sarıyer-İnegölspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Manisaspor-Sancaktepe Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Yılport Samsunspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 3. Lig

1 Grup:

6 Mart Çarşamba

14.00 Erzin Belediyespor-Erbaaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

14.00 Yomraspor-Hekimoğlu Trabzon (Yomra)

14.00 Artvin Hopaspor-Silivrispor (Hopa)

14.30 Nazilli Belediyespor-Gebzespor (Nazilli)

14.30 Körfezspor-Ergene Velimeşespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

14.30 Tire 1922-Nevşehir Belediyespor (Tayfur Çiçek)

14.30 Kozan Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (İsmet Atlı)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş)

2. Grup:

6 Mart Çarşamba

14.00 Elaziz Belediyespor-Ofspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

14.00 Yeni Orduspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (19 Eylül)

14.00 Adıyaman 1954-Bergama Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Van Atatürk)

14.30 Kemerspor 2003-Altındağ Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

14.30 Sultanbeyli Belediyespor-Pazarspor (Maltepe Hasan Polat)

14.30 Karşıyaka-Kızılcabölükspor (İzmir Atatürk)

14.30 Alibeyköyspor-Kırşehir Belediyespor (Alibeyköy)

14.30 Düzcespor-Esenler Erokspor (Düzce 18 Temmuz)

3. Grup:

6 Mart Çarşamba

14.00 Bayburt İl Özel İdare-Bucaspor (Bayburt Genç Osman)

14.00 1461 Trabzon-Gölcükspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.00 Cizrespor-Fatsa Belediyespor (Cizre İlçe)

14.00 Diyarbekirspor-Bağcılarspor (Diyarbakır)

14.30 Kocaelispor-Serik Belediyespor (Kocaeli)

14.30 Karacabey Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.30 Ankara Adliyespor-Halide Edip Adıvarspor (Ankara OSTİM)

14.30 Yeni Çorumspor-Payasspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

14.30 Muğlaspor-Turgutluspor (Muğla Atatürk)

 

tff 2.lig tff 3.lig
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte Yabancı Kuralının Değişmesini İsteyen Kulüpler
İşte Yabancı Kuralının Değişmesini İsteyen Kulüpler
Fatih Terim'den Flaş Hamle
Fatih Terim'den Flaş Hamle
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi