Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 838 kez okundu.

Basketbol liglerinde mücadele çeşitli kentlerde oynanan maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

9 Şubat Cumartesi

15.15 Gaziantep Basketbol-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Şahinbey)

17.30 Beşiktaş Sompo Japan-Türk Telekom (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

20.00 Pınar Karşıyaka-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)





10 Şubat Pazar:

13.00 Fenerbahçe-Büyükçekmece Basketbol (Ülker Spor ve Etkinlik)

17.30 TOFAŞ-Afyon Belediyespor (TOFAŞ)

11 Şubat Pazartesi:

19.00 Bahçeşehir Koleji-Darüşşafaka (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

20.00 Anadolu Efes-Banvit (Sinan Erdem)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

9 Şubat Cumartesi

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-Çukurova Basketbol (Bodrum Binnaz Karakaya)

14.00 BOTAŞ-Canik Belediyespor (Ankara)

16.00 Galatasaray-OGM Ormanspor (Ahmet Cömert)

10 Şubat Pazar:

14.00 Gündoğdu Adana Basketbol-Bellona Kayseri Basketbol (Menderes)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-İzmit Belediyespor (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

8 Şubat Cuma

17.00 Artvin Belediyespor-Edirnespor (Çoruh Üniversitesi)

18.00 Düzce Belediyespor-OGM Ormanspor (Kalıcı Konutlar Merkez)

18.30 Semt77 Yalova Belediyespor-Ankara DSİ (Yalova 90. Yıl)

9 Şubat Cumartesi

14.30 Finalspor-Selçuklu Basketbol (Bursa Atatürk)

16.00 Petkimspor-Bursaspor (ENKA)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Karesispor (Mamak Belediyesi)

18.00 Akhisar Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Akhisar Belediye)

10 Şubat Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı- İTÜ Basketbol (Banvit Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

8 Şubat Cuma

14.00 Mersin Üniversitesi-Çankaya Üniversitesi (Mersin Üniversitesi)

15.00 A Koleji-Urla Belediyespor (Durugöl Recep Kara)

9 Şubat Cumartesi

13.30 İstanbulgücü-Elazığ İl Özel İdare (Caferağa)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Akdeniz Üniversitesi (Yeni Artuklu)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Edremit Belediyesi Gürespor (Yalova 90. Yıl)

10 Şubat Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

12 Şubat Salı:

13.30 Nesibe Aydın-İstanbul Üniversitesi Gelişim (TOBB ETÜ)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Galatasaray Gelişim (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

basketbol maç program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
G.Birliği ve A.Gücü Formasını Giyen Abdullah Çevrim Vefat Etti
G.Birliği ve A.Gücü Formasını Giyen Abdullah Çevrim Vefat Etti
Fikret Ünlü Yaşamını Yitirdi
Fikret Ünlü Yaşamını Yitirdi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi