Reklamı Geç

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı
Bu içerik 940 kez okundu.

Futbol liglerinde mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig

8 Şubat Cuma

20.30 Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

9 Şubat Cumartesi

16.00 Başakşehir-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Ç.Rizespor-Antalyaspor (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Park)

10 Şubat Pazar:

13.30 Konyaspor-Malatyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Göztepe-Alanyaspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom)




11 Şubat Pazartesi:

20.00  Ankaragücü-Kasımpaşa (Eryaman)

20.00 Sivasspor-Akhisarspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

Spor Toto 1. Lig

9 Şubat Cumartesi

13.30 K.Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Eryaman)

10 Şubat Pazar:

13.30 Balıkesirspor-Elazığspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Boluspor-Afjet Afyonspor (Bolu Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Adanaspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

11 Şubat Pazartesi:

19.00 Gazişehir Gaziantep-Hatayspor (Gaziantep)

19.00 Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

9 Şubat Cumartesi

13.30 Pendikspor-BAK Spor (Pendik)

10 Şubat Pazar:

13.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Fatih Karagümrük-Kahramanmaraşspor (Atatürk Olimpiyat)

13.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Menemen Belediyespor (Tarsus İlçe)

13.30 Bandırmaspor-Kırklarelispor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Sivas Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Fethiyespor (Darıca İlçe)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

Beyaz Grup

9 Şubat Cumartesi

13.30 Keçiörengücü-Sancaktepe Belediyespor (Ankara Aktepe)

13.30 Sarıyer-Gümüşhanespor (Yusuf Ziya Öniş)

10 Şubat Pazar:

13.30 Hacettepe-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara OSTİM)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gaziantepspor (Bodrum İlçe)

13.30 Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 Uşakspor-Sakaryaspor (Uşak 1 Eylül)

13.30 Niğde Anadolu-Manisaspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Bayrampaşa-Ankara Demirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Kastamonuspor 1966-İnegölspor (Gazi)

TFF 3. Lig

1. Grup

9 Şubat Cumartesi

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Erbaaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Şenol Güneş)

10 Şubat Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Ergene Velimeşespor (Batman Yeni Şehir)

13.00 Artvin Hopaspor-Kozan Belediyespor (Hopa İlçe)

13.00 Erzin Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.00 Yomraspor-Gebzespor (Yomra İlçe)

13.30 Nazilli Belediyespor-Tire 1922 (Nazilli İlçe)

13.30 Körfezspor-Nevşehir Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

2. Grup

9 Şubat Cumartesi

13.30 Karşıyaka-Alibeyköyspor (İzmir Atatürk)

13.30 Çatalcaspor-Ofspor (Ziya Altınoğlu)

10 Şubat Pazar:

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Esenler Erokspor (Van Atatürk)

13.00 Adıyaman 1954-Kızılcabölükspor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Elaziz Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.00 Yeni Orduspor-Osmaniyespor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Düzcespor-Kemerspor 2003 (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Bergama Belediyespor-Pazarspor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Altındağ Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

3. Grup

9 Şubat Cumartesi

13.30 Ankara Adliyespor-1461 Trabzon (Ankara OSTİM)

13.30 Bağcılarspor-Payasspor (Bağcılar Mahmutbey)

10 Şubat Pazar:

13.00 Bayburt İl Özel İdare-Turgutluspor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Cizrespor-Muğlaspor (Cizre İlçe)

13.00 Diyarbekirspor-24 Erzincanspor (Diyarbakır)

13.30 Karacabey Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Serik Belediyespor-Bucaspor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Kocaelispor-Halide Edip Adıvarspor (Kocaeli)

13.30 Yeni Çorumspor-Gölcükspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

futbol sonuç haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Finalde
Galatasaray Finalde
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi