Reklamı Geç

İsmail Kartal 'Ankaragücü İnşallah Düşmez'

İsmail Kartal 'Ankaragücü İnşallah Düşmez'
Bu içerik 1710 kez okundu.

Teknik Direktör İsmail Kartal, bir televizyon kanalında Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner hakkında açıklamalarda bulundu.

Kartal, "Sayın Mehmet Yiğener'in açıklamalarını hayretle karşıladım." dedi.

 

Şimdi ben bunları bu şekilde burada konuşmak istemiyorum. Biz, Ankaragücü'nde futbolcu kardeşlerimle, yönetimimizle ve en önemlisi muhteşem taraftarımızla şampiyonluk yaşadık. Biz geçen sezon üniversitelerde anlatılacak bir şampiyonluk yaşadık. Biz geçen sezon ayakta durduk. Muhteşem taraftarımızı mutlu etmek için çok çalıştık. Konuşmak istemiyorum. 
"Mehmet Yiğiner'in açıklamalarını hayretle karşıladım"

Şampiyonlukta emeği geçenlerin yüreğine sağlık. Beni bu ülkede bilen biliyor. Kimsenin arkasından konuşmam. Sayın Mehmet Yiğiner'in açıklamalarını hayretle karşıladım. Suskunluğum geçicidir. Ankaragücü refaha erdiğinde her türlü iftiraya cevabımı vereceğim. İnşallah Ankaragücü bu sezon ligde kalır. Şartlar ne olursa olsun. İsmail Kartal ve yönetimler gelip geçicidir. Taraftarlar kalıcıdır. Ankaragücü'nün gerçek sahibi taraftardır.

"Şimdilik Ankaragücü'ne dönmem söz konusu değil"

Takımlarına sahip çıksınlar. Yurt içi ve yurt dışından bir çok teklif aldım. Uzakdoğu'dan teklif geldi. Bu 1.5 sezonda çok yıprandığımı ailemle vakit geçireceğimi söyledim. Avrupa nasip kısmet. Çok samimi bir arkadaşım bana 'Yurt dışı olur mu?' dedi. Ben de 'Olabilir' dedim. Şimdilik Ankaragücü'ne dönmem söz konusu değil. Ankaragücü'nün başında bir hoca var. İlerde nasip kısmet. Futbol dünyası küçük bir dünya...

"Ankaragücü inşallah düşmez"

Gecemi gündüzümü Ankaragücü'ne harcadım. Bunu anlamayanlara zamanı gelince anlatacağım. Ankaragücü'nde çektiğim çile, uykusuzu geceler büyük Ankaragücü taraftarına helali hoş olsun. Ankaragücü inşallah düşmez. Ben isterdim yeni stadyumda çalışmak ve başarılı olmak ama olmadı. Nasip kısmet.

ankaragücü ismail kartal mehmet yiğiner haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Hazırlık Maçları Sonuçları
Hazırlık Maçları Sonuçları
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi