Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 268 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Maç programı şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

2 Şubat Cumartesi

13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-TOFAŞ (Sinan Erdem)

15.15 Pınar Karşıyaka-Beşiktaş  (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 Galatasaray-Bahçeşehir Koleji (Sinan Erdem)

3 Şubat Pazar:

13.00 Fenerbahçe-Türk Telekom (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Banvit-Gaziantep Basketbol (Banvit Kara Ali Acar)

17.30 Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol-Büyükçekmece Basketbol (Sakarya)




4 Şubat Pazartesi:

20.00 Darüşşafaka-Anadolu Efes (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

2 Şubat Cumartesi

14.00 OGM Ormanspor-Gündoğdu Adana Basketbol (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Fenerbahçe-Kırçiçeği Bodrum (Metro Enerji)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-BOTAŞ (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.00 İzmit Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Kocaeli Atatürk)

3 Şubat Pazar:

14.00 Beşiktaş-Hatay Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

16.00 Çukurova Basketbol-Galatasaray (Servet Tazegül)

16.00 Canik Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

1 Şubat Cuma

16.00 OGM Ormanspor-Artvin Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

18.00 Düzce Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Kalıcı Konutlar Merkez)

2 Şubat Cumartesi

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Petkimspor (Muradiye)

16.00 Ankara DSİ-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Ankara DSİ Etlik)

16.00 Karesispor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Kurtdereli)

17.00 Edirnespor-Finalspor (Mimar Sinan)

18.00 Bursaspor-Semt77 Yalova Belediyespor (Bursa Atatürk)

3 Şubat Pazar:

17.00 Selçuklu Basketbol-Akhisar Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

1 Şubat Cuma

14.00 Çankaya Üniversitesi-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Arı Koleji Olimpik)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Servet Tazegül)

2 Şubat Cumartesi

14.00 Akdeniz Üniversitesi-Nesibe Aydın (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

14.00 Urla Belediyespor-İstanbulgücü (Urla 12 Eylül)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Mersin Üniversitesi (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Yalova VİP Gençlik (Elazığ İl Özel İdare)

3 Şubat Pazar:

13.00 Galatasaray Gelişim-A Koleji (Ahmet Cömert)

16.00 İstanbul Üniversitesi Gelişim-Bayraklı Belediyespor (Prof. Dr. Turgay Atasü)

 

basketbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAL Lig Play Off Kuraları Çekildi
BAL Lig Play Off Kuraları Çekildi
Mesut Özil Satış Listesine Konuyor
Mesut Özil Satış Listesine Konuyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi