Ankaragücü
Giriş Tarihi : 28-01-2019 23:53   Güncelleme : 28-01-2019 23:53

Samsunspor'da İsmet Taşdemir Dönemi

Samsunspor'da İsmet Taşdemir Dönemi

Samsunspor'da gece yarısı operasyonuyla Teknik Direktör İsmet Taşdemir'le 1,5 yıllık sözleşme imzalandı. Taşdemir, 'Yuvama geri döndüm, çok mutluyum' dedi

Teknik Direktör Taner Taşkın'la yollarını ayıan  Samsunspor,  İsmet Taşdemir'le prensipte anlaşmıştı. Deneyimli teknik adam dün  Samsun'a gelirken kendisiyle son detaylar konuşuldu. Ufak pürüzler de giderilince, İsmet Taşdemir'le 1,5 yıllık sözleşme imzalandı.  İsmet Taşdemir’in yardımcılıklarını Fatih Çiçek, Hakan Dolutaş, Cem Yanık, Recep Sermet Boyar, Emre Bayraktar ve Cenk İşler'in yapacağı açıklandı.
YUVAMA DÖNDÜM

Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, "Yuvama geri döndüm. Çok mutluyum. Burada çalışmaktan dolayı gururluyum. Dolayısıyla teferruattır, bizim için aslolan sahadır. Biran önce oraya konsantre olmaya çalışacağız. Hedefleri olan bir kulübe geldik. Bu hedeflere ulaşılmasında yardımcı olabilirsek bizden mutlusu olmayacak. Tek gayemiz çalışmak" diye konuştu.

HEDEFİMİZİ BİLİYOR

Genel Menajer Mustafa Aztopal ise, "İsmet Taşdemir ile bugün itibariyle mukavele imzalıyoruz. İsmet Taşdemir, hedeflerimizi bizim gibi aynı duygularla yaşayan, Samsunspor’un geçmişinde çok büyük öneme sahip olan isimdir. Dolayısıyla çok iyi bir iş birliğine imza attığımızı düşünüyoruz. Umuyoruz ve inanıyoruz ki kısa zaman içerisinde hedefleri ve başarıları hep beraber yakalayacağız" dedi.