Reklamı Geç

Altınordu'da İtalya Atağı

Altınordu'da İtalya Atağı
Bu içerik 927 kez okundu.

Altınordu İcra Kurulu Başkanı (CEO) Barış Orhunbilge ve Dış İlişkiler Yönetmeni Aydın Güvenir, İtalya'nın iki köklü kulübü Milan ve Atalanta'yı ziyaret ederek karşılıklı iş birliğinin ilk adımlarını attı.

Barış Orhunbilge ve Aydın Güvenir'in İtalya'daki ilk durağı Milan oldu. U12 İzmir Cup'a katılacak Milan'ın Akademi Direktörü Mario Beretta ve Akademi Genel Sekreteri Ivan Zauli tarafından ağırlanan Altınordu heyeti, kırmızı-lacivertli kulübün tanıtımını yaparken, genç takımlar düzeyinde oynanması planlanan özel maçlar ve devre arası hazırlık kampları konularında prensip anlaşmasına vardı. Altınordu heyeti, ziyaretin sonunda ise San Siro Stadı'ndaki Milan-Napoli maçını izledi.
İkinci durak Atalanta

Orhunbilge ve Güvenir'in ikinci durağı, yetiştirici kimliğiyle ön planda yer alan Atalanta oldu. Atalanta Akademi Genç Takımlar Koordinatörü Stefano Bonaccorso, Futbol Okulları Koordinatörü Loris Margotto, Genç Takımlar Antrenörü ve Oyuncu İzleme Sorumlusu Luca Rebba'dan oluşan İtalyan yetkililere kulübün misyonu-vizyonu, futbol okulu yapılanması ve U2 İzmir Cup hakkında geniş bilgilendirmeler yapıldı. Burada da karşılıklı iş birlikleri konusunda anlaşmalar yapıldı. Görüşmenin sonunda ise Atalanta Akademi Direktörü Maurizio Costanzi tarafından özel olarak kabul edilen Orhunbilge ve Güvenir'e iki kulübün, "İyi Birey" felsefelerinin ne kadar önemli olduğu vurgulandı.

Ziyaretler sürecek

Altınordu İcra Kurulu Başkanı Barış Orhunbilge, İtalya'daki ziyaretlerin kulüp tanıtımı açısından çok önemli olduğunu belirterek, "Katıldığımız ve düzenlediğimiz uluslararası turnuvalar sayesinde Avrupa'da önemli bir tanınırlık noktasındayız. Şimdi ise sıra karşılıklı iş birlikleri ile bunu daha da üst seviyelere taşımak. Milan ve Atalanta gibi iki önemli kulüple bugün ilk adımlarımızı attık. Bu ziyaretlerimizi farklı ülkelerdeki farklı kulüplerle devam edeceğiz" dedi.

altınordu italya milan atalanta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
Hazırlık Maçları Sonuçları
Hazırlık Maçları Sonuçları
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi