Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 371 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

26 Ocak Cumartesi

15.15 Türk Telekom-Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Ankara)

17.30 TOFAŞ-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)

20.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

27 Ocak Pazar:

15.15 Anadolu Efes-Galatasaray (Sinan Erdem)

17.30 Büyükçekmece Basketbol-Banvit (Gazanfer Bilge)

20.00 Afyon Belediyespor-Bahçeşehir Koleji (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)




28 Ocak Pazartesi:

19.00 Gaziantep Basketbol-Darüşşafaka Tekfen (Şahinbey)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

26 Ocak Cumartesi

14.00 OGM Ormanspor-Bellona Kayseri Basketbol (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-BOTAŞ (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-İzmit Belediyespor (Bodrum Binnaz Karakaya)

15.00 Gündoğdu Adana Basketbol-Çukurova Basketbol (Menderes)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Canik Belediyespor (Antakya)

27 Ocak Pazar:

16.00 İstanbul Üniversitesi-Beşiktaş (Prof. Dr. Turgay Atasü)

17.30 Galatasaray-Fenerbahçe (Ahmet Cömert)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

25 Ocak Cuma

14.00 İTÜ Basketbol-Ankara DSİ (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

17.00 Artvin Belediyespor-Düzce Belediyespor (Çoruh Üniversitesi)

18.30 Semt77 Yalova Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

26 Ocak Cumartesi

14.30 Finalspor-OGM Ormanspor (Bursa Atatürk)

16.00 Petkimspor-Selçuklu Basketbol (ENKA)

17.30 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Bursaspor (Mamak Belediyesi)

18.00 Akhisar Belediyespor-Edirnespor (Akhisar Belediye)

27 Ocak Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Karesispor (Banvit Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

25 Ocak Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Durugöl Recep Kara)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Akdeniz Üniversitesi (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

26 Ocak Cumartesi

13.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Çankaya Üniversitesi (Edremit)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Yeni Artuklu)

14.00 İstanbulgücü-Galatasaray Gelişim (Caferağa)

14.00 Yalova VİP Gençlik-Urla Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

14.00 Mersin Üniversitesi-Elazığ İl Özel İdare (Mersin Üniversitesi)

basketbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
Göztepe'de Özdeş gidiyor Bakkal Geliyor
Göztepe'de Özdeş gidiyor Bakkal Geliyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi