Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 152 kez okundu.

Basketbol liglerinde mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

12 Ocak Cumartesi

13.00 Gaziantep Basketbol-Galatasaray (Şahinbey)

15.15 TOFAŞ-Beşiktaş Sompo Japan (TOFAŞ)

17.30 Türk Telekom-Banvit (Ankara)

13 Ocak Pazar:

13.00 Fenerbahçe Beko-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Bahçeşehir Koleji-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)




14 Ocak Pazartesi:

19.00 Anadolu Efes-Afyon Belediyespor (Sinan Erdem)

19.00 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Darüşşafaka Tekfen (Gazanfer Bilge)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

12 Ocak Cumartesi

14.00 Çukurova Basketbol-Bellona Kayseri Basketbol (Servet Tazegül)

14.00 Kırçiçeği Bodrum-Canik Belediyespor (Bodrum Binnaz Karakaya)

14.00 Gündoğdu Adana Basketbol-İzmit Belediyespor (Menderes)

13 Ocak Pazar:

14.00 OGM Ormanspor-Fenerbahçe (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Galatasaray-Beşiktaş (Ahmet Cömert)

16.00 İstanbul Üniversitesi-BOTAŞ (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

11 Ocak Cuma

16.00 OGM Ormanspor-Petkimspor (M. Sait Zarifoğlu)

17.00 Artvin Belediyespor-Finalspor (Çoruh Üniversitesi)

18.00 Düzce Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Kalıcı Konutlar Merkez)

12 Ocak Cumartesi

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Manisa Atatürk)

17.00 Edirnespor-Yalova Belediyespor (Mimar Sinan)

18.00 Bursaspor-Karesispor (Bursa Atatürk)

13 Ocak Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Ankara DSİ (Banvit Kara Ali Acar)

17.00 Selçuklu Basketbol-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

11 Ocak Cuma

14.00 Çankaya Üniversitesi-Nesibe Aydın (Arı Koleji Olimpik)

16.30 İstanbul Üniversitesi Gelişim-Mersin Üniversitesi (Prof. Dr. Turgay Atasü)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-İstanbulgücü (Edip Buran)

12 Ocak Cumartesi

14.00 Akdeniz Üniversitesi-Yalova VİP Gençlik (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Bayraklı Belediyespor (Yeni Artuklu)

14.00 Urla Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare (Urla 12 Eylül)

13 Ocak Pazar:

13.00 Galatasaray Gelişim-Edremit Belediyesi Gürespor (Ahmet Cömert)

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-A Koleji (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

basketbol maç program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Süper Lig'de 19. Hafta Hakemleri Açıklandı
Süper Lig'de 19. Hafta Hakemleri Açıklandı
Transfer Yasağı İçin 1 İmza Kaldı
Transfer Yasağı İçin 1 İmza Kaldı