Reklamı Geç

Spor Toto 1.Lig'de 9. Haftalık Program

Spor Toto 1.Lig'de 9. Haftalık Program
Bu içerik 289 kez okundu.

Spor Toto 1. Lig'de 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ve 26. hafta programı açıklandı.

9 haftalık maç programı şöyle:

18. Hafta

18 Ocak Cuma:

19.00 Adana Demirspor-K.Karabükspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19 Ocak Cumartesi:

13.30 Gazişehir Gaziantep-Denizlispor (Gaziantep)

13.30 Afyonspor-İstanbulspor (Zafer)

16.00 Osmanlıspor-Boluspor (Stadı belli değil)




20 Ocak Pazar:

13.30 Hatayspor-Gençlerbirliği (Stadı belli değil)

13.30 Ümraniyespor-Altay (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Eskişehirspor-Giresunspor (Yeni Eskişehir)

19.00 Altınordu-Balıkesirspor (Bornova)

21 Ocak Pazartesi:

19.00 Elazığspor-Adanaspor (Stadı belli değil)

19. Hafta

25 Ocak Cuma:

19.00 Gençlerbirliği-Altınordu (Stadı belli değil)

26 Ocak Cumartesi:

13.30 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Gazişehir Gaziantep (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

27 Ocak Pazar:

13.30 Boluspor-Elazığspor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)

16.00 Altay-Afyonspor (İzmir Atatürk)

19.00 Balıkesirspor-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

28 Ocak Pazartesi:

19.00 K.Karabükspor-Hatayspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Adanaspor-Ümraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

20. Hafta

1 Şubat Cuma:

19.00 Osmanlıspor-Balıkesirspor (Stadı belli değil)

2 Şubat Cumartesi:

13.30 Altınordu-K.Karabükspor (Bornova)

13.30 Ümraniyespor-Boluspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği (Yeni Eskişehir)

16.00 Adana Demirspor-Gazişehir Gaziantep (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

3 Şubat Pazar:

13.30 Elazığspor-Giresunspor (Stadı belli değil)

13.30 Hatayspor-Denizlispor (Stadı belli değil)

16.00 Afyonspor-Adanaspor (Zafer)

4 Şubat Pazartesi:

19.00 Altay-İstanbulspor (İzmir Atatürk)

21. Hafta

9 Şubat Cumartesi:

13.30 K.Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Stadı belli değil)

16.00 Adanaspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

10 Şubat Pazar:

13.30 Balıkesirspor-Elazığspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Boluspor-Afyonspor (Bolu Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

11 Şubat Pazartesi:

19.00 Gazişehir Gaziantep-Hatayspor (Gaziantep)

19.00 Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk)

22. Hafta

15 Şubat Cuma:

19.00 Elazığspor-Gençlerbirliği (Stadı belli değil)

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Hatayspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

13.30 Ümraniyespor-Balıkesirspor (Ümraniye Belediye)

16.00 Altay-Boluspor (İzmir Atatürk)

17 Şubat Pazar:

13.30 Afyonspor-Giresunspor (Zafer)

16.00 Altınordu-Gazişehir Gaziantep (Bornova)

16.00 Osmanlıspor-K.Karabükspor (Stadı belli değil)

19.00 Adanaspor-İstanbulspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18 Şubat Pazartesi:

19.00 Eskişehirspor-Denizlispor (Yeni Eskişehir)

23. Hafta

22 Şubat Cuma:

19.00 İstanbulspor-Hatayspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Balıkesirspor-Afyonspor (Balıkesir Atatürk)

23 Şubat Cumartesi:

13.30 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16.00 Gençlerbirliği-Ümraniyespor (Stadı belli değil)

24 Şubat Pazar:

13.30 K.Karabükspor-Elazığspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Giresunspor-Altay (Giresun Atatürk)

16.00 Denizlispor-Osmanlıspor (Denizli Atatürk)

16.00 Gazişehir Gaziantep-Eskişehirspor (Gaziantep)

24. Hafta

1 Mart Cuma:

19.00 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

2 Mart Cumartesi:

13.30 Elazığspor-Denizlispor (Stadı belli değil)

16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

16.00 Osmanlıspor-Gazişehir Gaziantep (Stadı belli değil)

3 Mart Pazar:

13.30 Altınordu-Hatayspor (Bornova)

13.30 Ümraniyespor-K.Karabükspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk)

19.00 Afyonspor-Gençlerbirliği (Zafer)

4 Mart Pazartesi:

19.00 Altay-Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

25. Hafta

8 Mart Cuma:

19.00 Gazişehir Gaziantep-Elazığspor (Gaziantep)

9 Mart Cumartesi:

13.30 K.Karabükspor-Afyonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Osmanlıspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

10 Mart Pazar:

13.30 Hatayspor-Eskişehirspor (Stadı belli değil)

16.00 İstanbulspor-Altınordu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Balıkesirspor-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-Altay (Stadı belli değil)

11 Mart Pazartesi:

19.00 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)

26. Hafta

15 Mart Cuma:

19.00 Eskişehirspor-Altınordu (Stadı belli değil)

16 Mart Cumartesi:

13.30 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediyesi)

13.30 Elazığspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

16.00 Osmanlıspor-Hatayspor (Stadı belli değil)

16.00 Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk)

17 Mart Pazar:

13.30 Afyonspor-Denizlispor (Zafer)

13.30 Altay-K.Karabükspor (İzmir Atatürk)

16.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16.00 Boluspor-Balıkesirspor (Bolu Atatürk)

spor toto 1.lig maç program fikstür haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Süper Lig'de 19. Hafta Hakemleri Açıklandı
Süper Lig'de 19. Hafta Hakemleri Açıklandı
Transfer Yasağı İçin 1 İmza Kaldı
Transfer Yasağı İçin 1 İmza Kaldı