Reklamı Geç

Ankaragücü 3-4 Transfer Yapacak

Ankaragücü 3-4 Transfer Yapacak
Bu içerik 1621 kez okundu.

Ankaragücü Kulübü Basın Sözcücü olan Yaşar Öztürk, "Biz gerekli tedbirleri aldık. Camiamızın içi rahat olsun. 3-4 nokta transfer gerçekleştireceğiz. " dedi.

Ankaragücü Kulübü Basın Sözcücü olan Yaşar Öztürk, Milliyet Ankara'ya açıklamalarda bulundu.

Ankaragücü için gerekli tedbirleri aldıklarını vurgulayan Yaşar Öztürk, "Ben yıllardan beri basının camiasının içindeyim. Bugün Ankaragücü zorlu bir süreçten geçiyor. Başkanımız Mehmet Yiğiner gerçekten yoğun bir mesai harcıyor. Dünya üzerinde genel olarak ekonomik sorunlar olduğunu görüyoruz ama biz gerekli tedbirleri aldık. Camiamızın içi rahat olsun. 3-4 nokta transfer gerçekleştireceğiz. " dedi.
"Taraftarların isteklerine cevap vermek için çok çalışacağız"

Taraftarların sağ duyulu olmasını istediğini belirten Yaşar Öztürk, "Taraftarımız başarıya endeksli, başarısızlığı kabul etmeyen bir yapısı var. O yüzden onların isteklerine cevap vermek için çok çalışacağız. 2019 yılının ülkemiz ve Ankaragücü camiası için hayırlı ve iyi geçmesini diliyorum. Başkanımızla konuşup, yakın zamanda kulübümüzde basın ile de bir tanışma etkinliği düşünüyorum. Türkiye'de yazılı ve görsel basın her zaman çok kuvvetli oldu. Son zamanlarda internetin yaygınlaşmasıyla maalesef tirajlarda bir düşüş yaşandı." şeklinde konuştu.

ankaragücü transfer haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Giresunspor'da Sacit Ali Eren Yeniden Başkan
Giresunspor'da Sacit Ali Eren Yeniden Başkan
Denizlispor'da Caner Hüseyin Bağ Atağı
Denizlispor'da Caner Hüseyin Bağ Atağı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi