Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 806 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

28 Aralık Cuma

20.00 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Afyon Belediyespor (Gazanfer Bilge)

29 Aralık Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-TOFAŞ (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Türk Telekom-Galatasaray (Ankara)

17.30 Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol-Banvit (Sakarya)




30 Aralık Pazar:

13.00 Gaziantep Basketbol-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Şahinbey)

15.15 Fenerbahçe Beko-Darüşşafaka Tekfen (Ülker Spor ve Etkinlik)

17.30 Anadolu Efes-Pınar Karşıyaka (Sinan Erdem)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

29 Aralık Cumartesi

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Kırçiçeği Bodrum (Servet Tazegül)

15.30 Fenerbahçe-Bellona Kayseri Basketbol (Metro Enerji)

17.00 İzmit Belediyespor-Çukurova Basketbol (Kocaeli Atatürk)

18.30 BOTAŞ-Galatasaray (Ankara)

30 Aralık Pazar:

14.00 Beşiktaş-OGM Ormanspor (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

15.00 Canik Belediyespor-Gündoğdu Adana Basketbol (Mustafa Dağıstanlı)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

28 Aralık Cuma

16.00 OGM Ormanspor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (M. Sait Zarifoğlu)

18.00 Petkimspor-Artvin Belediyespor (ENKA)

18.00 Düzce Belediyespor-Yalova Belediyespor (Kalıcı Konutlar Merkez)

29 Aralık Cumartesi

14.30 Finalspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Atatürk)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Ankara DSİ (Manisa Atatürk)

17.00 Edirnespor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Mimar Sinan)

30 Aralık Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Bursaspor (Banvit Kara Ali Acar)

17.00 Selçuklu Basketbol-Karesispor (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

28 Aralık Cuma

14.00 Çankaya Üniversitesi-Bayraklı Belediyespor (Arı Koleji Olimpik)

14.00 Mersin Üniversitesi-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Mersin Üniversitesi)

15.00 A Koleji-Nesibe Aydın (Durugöl Recep Kara)

29 Aralık Cumartesi

14.00 İstanbulgücü-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Caferağa)

14.00 Urla Belediyespor-Galatasaray Gelişim (Urla 12 Eylül)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Akdeniz Üniversitesi (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Elazığ İl Özel İdare)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

basketbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boluspor'da Necip Çarıkcı Güven Tazeledi
Boluspor'da Necip Çarıkcı Güven Tazeledi
Alanyaspor'a Yunanlı Ortasaha
Alanyaspor'a Yunanlı Ortasaha
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi