Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 250 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

28 Aralık Cuma

20.00 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Afyon Belediyespor (Gazanfer Bilge)

29 Aralık Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-TOFAŞ (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Türk Telekom-Galatasaray (Ankara)

17.30 Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol-Banvit (Sakarya)




30 Aralık Pazar:

13.00 Gaziantep Basketbol-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Şahinbey)

15.15 Fenerbahçe Beko-Darüşşafaka Tekfen (Ülker Spor ve Etkinlik)

17.30 Anadolu Efes-Pınar Karşıyaka (Sinan Erdem)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

29 Aralık Cumartesi

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Kırçiçeği Bodrum (Servet Tazegül)

15.30 Fenerbahçe-Bellona Kayseri Basketbol (Metro Enerji)

17.00 İzmit Belediyespor-Çukurova Basketbol (Kocaeli Atatürk)

18.30 BOTAŞ-Galatasaray (Ankara)

30 Aralık Pazar:

14.00 Beşiktaş-OGM Ormanspor (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

15.00 Canik Belediyespor-Gündoğdu Adana Basketbol (Mustafa Dağıstanlı)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

28 Aralık Cuma

16.00 OGM Ormanspor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (M. Sait Zarifoğlu)

18.00 Petkimspor-Artvin Belediyespor (ENKA)

18.00 Düzce Belediyespor-Yalova Belediyespor (Kalıcı Konutlar Merkez)

29 Aralık Cumartesi

14.30 Finalspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Atatürk)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Ankara DSİ (Manisa Atatürk)

17.00 Edirnespor-Sigortam.net İTÜ Basketbol (Mimar Sinan)

30 Aralık Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Bursaspor (Banvit Kara Ali Acar)

17.00 Selçuklu Basketbol-Karesispor (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

28 Aralık Cuma

14.00 Çankaya Üniversitesi-Bayraklı Belediyespor (Arı Koleji Olimpik)

14.00 Mersin Üniversitesi-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Mersin Üniversitesi)

15.00 A Koleji-Nesibe Aydın (Durugöl Recep Kara)

29 Aralık Cumartesi

14.00 İstanbulgücü-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Caferağa)

14.00 Urla Belediyespor-Galatasaray Gelişim (Urla 12 Eylül)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Akdeniz Üniversitesi (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Elazığ İl Özel İdare)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

basketbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Süper Lig'de 19. Hafta Hakemleri Açıklandı
Süper Lig'de 19. Hafta Hakemleri Açıklandı
Transfer Yasağı İçin 1 İmza Kaldı
Transfer Yasağı İçin 1 İmza Kaldı